| |
 |
1.
(2010 12 23 11:32)
Arūnai, ačiū už ypatingą sveikinimą. Nuostabu!
Laimingų, spinduliuojančiu gėriu, ateinančių švenčių! :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 12 23 11:36)
+!... :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 12 23 12:01)
liuks ^^
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 12 23 12:03)
:)) +5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 12 23 14:03)
Ačiū . Jums taip pat gerų švenčiu !
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 12 23 22:06)
Ir jus
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 12 23 22:16)
Ačiū, ir jus :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 12 23 22:18)
gera, kai kartais neša minia.....:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 12 24 09:29)
Ačiū,Linksmų,jaukių Šv. Kalėdų!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 12 24 09:35)
o jetau koks grozis 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 12 24 16:27)
Merry Christmas to you!!! :) +++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 12 25 20:15)
http://www.youtube.com/watch?v=vQVeaIHWWck
http://www.glitter-graphic.com/Graphics/Christmas_Graphics/images/myspace_christmas_comments_xmas2.gif
Ačiū visiems apsilankiusiems ir dar kurie užeis,-Visiems linkiu gražių Švenčių !!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 12 25 21:34)
puikus atvirukas ... su Sventem ...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 12 26 12:25)
Su Šventėmis ir Tave, faina.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 12 26 22:21)
su šventėm
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 12 27 10:43)
5 + :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 12 28 14:25)
Su šventėmis....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 12 28 21:48)
su
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 12 29 17:43)
su šventėm !!!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 01 09 19:37)
atvirukas!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2011 01 10 20:28)
SU (po švenčių) :))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2011 01 22 12:09)
Labai gražu, ačiū...5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2011 04 14 19:36)
5+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2011 05 04 16:39)
Atviruks, ačiū +....
|
|
| |