| |
 |
1.
(2007 10 26 22:30)
:)))))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 26 22:35)
nedekit daugiau tokiu nuostabiu vaiku foto,nes tuoj tfiu tfiu tfiu,zinoma,pradesiu noret 3io :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 26 22:43)
Puikus vaikucio portretas! Tik neatrodo jis man nuobodziaujantis, kaip tik, uzsiemes toks savo mazais darbeliais, akyse smalsumas ir gyvumas. Beje, 5 ir nuo manes.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 26 22:49)
Mažas stebėtojas :) Labai liuks :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 26 23:05)
na koks mielas :)+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 26 23:23)
mielas iki negalejimo :) as gal ir uzsimaniau :) kaip tokie grazus gaunasi? :)))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 26 23:46)
kokios akys tu tik paziurek kokios akys.... :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 26 23:48)
Viskas noriu ketvirto vaiko :DDDD Nu be zodziu ir nuotrauka ir vaikas. O tie maziukai taip fainai leidziasi fotografuojami...uzpavydejau(baltai)
+++++
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 26 23:49)
Ruta, tuoj tavo nuotraukomis savo "favoritus" uzpildysiu;))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 27 00:10)
Ojėj koks bamblys... Dailu!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 27 00:31)
Kokia nuostabi akimirka, kad ir nuobodžiaujant
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 27 08:48)
JĖĖĖĖĖĖ
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 27 09:57)
ĖĖĖĖĖĖJ
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 27 10:06)
nerealiai grazhi fotke ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 27 17:08)
Tiesiai į širdį ;]
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 27 17:45)
Vis sugriztu pasigereti.....!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 27 20:52)
Rasyciau 10 bet tera 5 ;) labai super nuotraukele... Tiek techniskai tiek meniskai atlikta nuostabiai...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 27 23:45)
labai miela +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 28 12:53)
Puikiai ...5+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 28 21:24)
dėkoju visiems!! smagu, kad patiko ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 29 10:48)
jėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėė +5
viskas patinka - ir akytės ir kadravimas ir dantys dygstantys, tikrai kad į mėgstamas reik įsidėt :)
|
|
| |