| |
 |
1.
(2007 10 23 19:51)
liux!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 23 20:14)
tikrai kad...graudi tokia,kaip tik pries Lapkricio 1.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 23 20:29)
Cia tikrai ne ankstesnes Simonos darbas :) Ka su zmonemis daro * :) Puikus eksperimentas, vaiduokliskas ir beseselis.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 23 20:46)
kraupokokai... :)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 23 20:56)
oo ;) :0 ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 23 21:00)
Vis lekia diena po dienos
Pavasariai, vasaros , žiemos
Nueis užmarštin ir ruduo
Žolynai nuvys - liks ražienos
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 23 21:02)
oi, Petrai, negraudink...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 23 21:02)
!!!!!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 23 21:04)
(nerandu zodziu lietuvisku)... !!!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 23 21:06)
varyk angliskai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 23 21:09)
Angliskai i tokias gelmes nenukeliausi. :)))) Viskas per daug great ir fantastic. :)))))) Pacituosiu viena studente, pasiskaiciusia lietuvisku tekstu: "You, Lithuanians, are very dark people" :)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 23 21:10)
skaudziai... labai man...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 23 21:13)
Oi, pamirsau pasakyt - nepaprastai patinka. Fotokudroj beveik nebuna, kad taip patiktu. :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 23 21:14)
thank's...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 23 21:30)
cia sitaip mes po anapili su lazdelem vaiksciosim...foto l.tiktu kokiam zmogui atminti dedikuot
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 23 21:34)
mociutems...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 23 21:41)
grazus. o kazi visiems jis toks..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 23 22:06)
manau didedukams anapilis prie sachmatu stalo turetu buti :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 23 22:13)
oho
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 23 22:58)
Mistiskai, vaiduokliskai, sakanti...Megstu tokias! Sikart 5 + nepagailesiu!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 23 23:21)
Kraupi man...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 10 24 07:14)
...žiūris!...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 24 07:56)
Gerai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 10 24 08:32)
naturali tokia poza mociutes. tik atrodo lyg iklijuota xixi. pliusiuks
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 10 24 08:43)
Dangau /koks nepatogus dabar tavo nikas.../, vypt...
turbut esi avinas pagal horoskopa, nes megsti krimstelt...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 10 24 08:55)
Simona o tamsta matosi kad esate moteris su bendravimo patirtimi :). arba netycia suzinojot mano aviniska gimimo diena. :). va jau jusu darbelis tope. shkias geras darbas.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 10 24 08:57)
6/ tokio ilgo komentaro is jusu puses dar nesu mates :)) +++
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 10 24 08:58)
vypt, ponaiti Do...vel krimstelejai ...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 10 24 09:02)
философская - о пути и границах:-)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 10 24 09:17)
vakar kažkaip niūriai prieš naktį žiūrėjos, o šian visai nieko :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 10 24 09:23)
Simona tikrai nenoriu kandziotis badytis ar kazkaip kitaip blogai elgtis. prasau atleisti. isgeriu kava ir begu dirbti. :).
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 10 24 09:26)
gerai.skoningai
|
|
| |
| |
 |
34.
(2007 10 24 09:30)
Oho...patiko...liudnai taip...+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2007 10 24 09:37)
as i sita mociute jau kokius 10 kartu paziurejau.tikrai ypatingas darbas,nieko panasaus nesu maciusi.
|
|
| |
| |
 |
36.
(2007 10 24 10:01)
įspūdingai laabai
|
|
| |
| |
 |
37.
(2007 10 24 11:07)
Labai patiko, dramnatiskai...
|
|
| |
| |
 |
38.
(2007 10 24 11:18)
labai, +5
|
|
| |
| |
 |
39.
(2007 10 24 12:33)
juk čia manipuliacija
|
|
| |
| |
 |
40.
(2007 10 24 13:22)
Na šiurpu.
|
|
| |
| |
 |
41.
(2007 10 24 13:39)
plastmasė
|
|
| |
| |
 |
42.
(2007 10 24 18:10)
nu ir ma pasirode tokia iklijuota, "kardonine", "iskarpa" bet siaip bendram kontekste viskas ciki
nu ka dar galiu pasakyt pliusiuks ir ne vienas
:D
|
|
| |
| |
 |
43.
(2007 10 24 18:29)
juoda ant balto visada atrodys iklijuota...
|
|
| |
| |
 |
44.
(2007 10 24 18:32)
"тук тук..-кто там?..-это я, смерть..-ну и что?..-ну и всё..."
|
|
| |
| |
 |
45.
(2007 10 24 18:45)
geras komentaras :D
|
|
| |
| |
 |
46.
(2007 10 24 19:37)
Atilikimo tada nesuprantu. Blicu kalta ir kontrastas keltas LABAI LABAI? Beta tai vienintelis pustoninis plotas fotkėje - veidas. Ir dešinėj aplink tą didžiausią augalą viršui balta aureolė. Ir pačiam viršui kas??? nebandau čia kišt kiaulės, tačiau MAN NESVEIKAI ĮDOMU : )
|
|
| |
| |
 |
47.
(2007 10 24 19:39)
na, dėl pustonių tai dar pats viršus
|
|
| |
| |
 |
48.
(2007 10 24 20:19)
keista bet patinka :)
|
|
| |
| |
 |
49.
(2007 10 24 20:27)
46>soliarizacija, dirbi su juostom, turetum zinoti...
|
|
| |
| |
 |
50.
(2007 10 25 23:41)
pagaliau ir as galiu padet 5 uz puiku Jusu darba :)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2007 10 26 08:30)
aciu,tai sveikinu su staigiu suoliu...
|
|
| |
| |
 |
52.
(2007 10 26 18:07)
Žiūriu į tokį aktyvų trejetavimą ir džiaugiuosi, kad mes, pesimistai, nugalėjom su tokia didele persvara. :)))) Nepamenu, ar rašiau, kad patinka? Kažkodėl antrą kartą balsuot niekas neleidžia. :)))
|
|
| |
| |
 |
53.
(2007 10 26 20:20)
Taaaip, ne visiems prie dusios tokios temos...deja...
|
|
| |
| |
 |
54.
(2007 10 30 20:39)
visų mūsų laukia tas laikotarpis, kai žiūrėsime į tolį, į Praamžiaus rūmus
|
|
| |