Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ignas Butėnas    (2007 10 23 19:51)  
liux!
 
 
2.    (2007 10 23 20:14)  
tikrai kad...graudi tokia,kaip tik pries Lapkricio 1.
 
 
3. RS    (2007 10 23 20:29)  
Cia tikrai ne ankstesnes Simonos darbas :) Ka su zmonemis daro * :) Puikus eksperimentas, vaiduokliskas ir beseselis.
 
 
4. Jonas Tučkus    (2007 10 23 20:46)  
kraupokokai... :)))
 
 
5. UTOPIA    (2007 10 23 20:56)  
oo ;) :0 ;)
 
 
6. Petras T.    (2007 10 23 21:00)  
Vis lekia diena po dienos
Pavasariai, vasaros , žiemos
Nueis užmarštin ir ruduo
Žolynai nuvys - liks ražienos
 
 
7. Miau    (2007 10 23 21:02)  
oi, Petrai, negraudink...
 
 
8. Inferno    (2007 10 23 21:02)  
!!!!!!!!!!!!
 
 
9. Inferno    (2007 10 23 21:04)  
(nerandu zodziu lietuvisku)... !!!!!!!!!!
 
 
10. Miau    (2007 10 23 21:06)  
varyk angliskai...
 
 
11. Inferno    (2007 10 23 21:09)  
Angliskai i tokias gelmes nenukeliausi. :)))) Viskas per daug great ir fantastic. :)))))) Pacituosiu viena studente, pasiskaiciusia lietuvisku tekstu: "You, Lithuanians, are very dark people" :)))
 
 
12. Vinile    (2007 10 23 21:10)  
skaudziai... labai man...
 
 
13. Inferno    (2007 10 23 21:13)  
Oi, pamirsau pasakyt - nepaprastai patinka. Fotokudroj beveik nebuna, kad taip patiktu. :)
 
 
14. Miau    (2007 10 23 21:14)  
thank's...
 
 
15.    (2007 10 23 21:30)  
cia sitaip mes po anapili su lazdelem vaiksciosim...foto l.tiktu kokiam zmogui atminti dedikuot
 
 
16. Miau    (2007 10 23 21:34)  
mociutems...
 
 
17. Vitas Zabita    (2007 10 23 21:41)  
grazus. o kazi visiems jis toks..
 
 
18.    (2007 10 23 22:06)  
manau didedukams anapilis prie sachmatu stalo turetu buti :)
 
 
19. Pijus Vyčas    (2007 10 23 22:13)  
oho
 
 
20. Grazina Hartmann    (2007 10 23 22:58)  
Mistiskai, vaiduokliskai, sakanti...Megstu tokias! Sikart 5 + nepagailesiu!
 
 
21. Vida    (2007 10 23 23:21)  
Kraupi man...
 
 
22. Arvydas Venclovas    (2007 10 24 07:14)  
...žiūris!...
 
 
23. solitary    (2007 10 24 07:56)  
Gerai...
 
 
24. Robis    (2007 10 24 08:12)  
+
 
 
25. Dangus    (2007 10 24 08:32)  
naturali tokia poza mociutes. tik atrodo lyg iklijuota xixi. pliusiuks
 
 
26. Miau    (2007 10 24 08:43)  
Dangau /koks nepatogus dabar tavo nikas.../, vypt...
turbut esi avinas pagal horoskopa, nes megsti krimstelt...
 
 
27. Dangus    (2007 10 24 08:55)  
Simona o tamsta matosi kad esate moteris su bendravimo patirtimi :). arba netycia suzinojot mano aviniska gimimo diena. :). va jau jusu darbelis tope. shkias geras darbas.
 
 
28.    (2007 10 24 08:57)  
6/ tokio ilgo komentaro is jusu puses dar nesu mates :)) +++
 
 
29. Miau    (2007 10 24 08:58)  
vypt, ponaiti Do...vel krimstelejai ...
 
 
30. Alla Poletaeva    (2007 10 24 09:02)  
философская - о пути и границах:-)
 
 
31. Jonas Tučkus    (2007 10 24 09:17)  
vakar kažkaip niūriai prieš naktį žiūrėjos, o šian visai nieko :)
 
 
32. Dangus    (2007 10 24 09:23)  
Simona tikrai nenoriu kandziotis badytis ar kazkaip kitaip blogai elgtis. prasau atleisti. isgeriu kava ir begu dirbti. :).
 
 
33. Marijus *Bružila    (2007 10 24 09:26)  
gerai.skoningai
 
 
34. j.j.    (2007 10 24 09:30)  
Oho...patiko...liudnai taip...+
 
 
35.    (2007 10 24 09:37)  
as i sita mociute jau kokius 10 kartu paziurejau.tikrai ypatingas darbas,nieko panasaus nesu maciusi.
 
 
36. batuda    (2007 10 24 10:01)  
įspūdingai laabai
 
 
37. Pusalotas    (2007 10 24 11:07)  
Labai patiko, dramnatiskai...
 
 
38. Daiva Kielė    (2007 10 24 11:18)  
labai, +5
 
 
39. Benas Navanglauskas    (2007 10 24 12:33)  
juk čia manipuliacija
 
 
40. Gedas Meškūnas    (2007 10 24 13:22)  
Na šiurpu.
 
 
41. Linas Šinkūnas    (2007 10 24 13:39)  
plastmasė
 
 
42. Remigijus Žilinskas    (2007 10 24 18:10)  
nu ir ma pasirode tokia iklijuota, "kardonine", "iskarpa" bet siaip bendram kontekste viskas ciki
nu ka dar galiu pasakyt pliusiuks ir ne vienas
:D
 
 
43. Miau    (2007 10 24 18:29)  
juoda ant balto visada atrodys iklijuota...
 
 
44. Arvydas Kupstys    (2007 10 24 18:32)  
"тук тук..-кто там?..-это я, смерть..-ну и что?..-ну и всё..."
 
 
45. Remigijus Žilinskas    (2007 10 24 18:45)  
geras komentaras :D
 
 
46. Benas Navanglauskas    (2007 10 24 19:37)  
Atilikimo tada nesuprantu. Blicu kalta ir kontrastas keltas LABAI LABAI? Beta tai vienintelis pustoninis plotas fotkėje - veidas. Ir dešinėj aplink tą didžiausią augalą viršui balta aureolė. Ir pačiam viršui kas??? nebandau čia kišt kiaulės, tačiau MAN NESVEIKAI ĮDOMU : )
 
 
47. Benas Navanglauskas    (2007 10 24 19:39)  
na, dėl pustonių tai dar pats viršus
 
 
48. Vilija Vitkute    (2007 10 24 20:19)  
keista bet patinka :)
 
 
49. Miau    (2007 10 24 20:27)  
46>soliarizacija, dirbi su juostom, turetum zinoti...
 
 
50.    (2007 10 25 23:41)  
pagaliau ir as galiu padet 5 uz puiku Jusu darba :)
 
 
51. Miau    (2007 10 26 08:30)  
aciu,tai sveikinu su staigiu suoliu...
 
 
52. Inferno    (2007 10 26 18:07)  
Žiūriu į tokį aktyvų trejetavimą ir džiaugiuosi, kad mes, pesimistai, nugalėjom su tokia didele persvara. :)))) Nepamenu, ar rašiau, kad patinka? Kažkodėl antrą kartą balsuot niekas neleidžia. :)))
 
 
53. Miau    (2007 10 26 20:20)  
Taaaip, ne visiems prie dusios tokios temos...deja...
 
 
54.    (2007 10 30 20:39)  
visų mūsų laukia tas laikotarpis, kai žiūrėsime į tolį, į Praamžiaus rūmus
 
 

Kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.27
Vertino vartotojų:   60
Žiūrėta kartų:   2128
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
63065
331815
4001 5
(balsai vėluoja viena para)