| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 10 20 12:36)
Laurai patiko paukščiukas....sutraiškytas....ma tai patinka-kai jie skraido...:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 10 20 14:35)
"kliudziau"
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 10 20 14:49)
2/ kad cia kazi koks jis...transformacija ...:) aisku viena - kad paukstis, tai tikrai, kokioje busenoje, sunku pasakyti. :) 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 10 20 14:51)
3/ nea.... "kliudziau" cia http://fotokudra.lt/img.php?img=268196&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 10 20 14:53)
5/ speju
barso darba nurodet :)))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 10 20 15:05)
Man skraidantys labiau, darbas 5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 10 20 15:39)
5< ir visgi klasikinis pateikimas geriasnis uz traktuote.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 10 20 20:14)
Cuperrrrrrr !
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 10 20 21:39)
Nesu didelis meno vertintojas,bet po Jusu dvieju pirmuju darbu kurie zavi Lotrekisku linijos lengvumu,sis kazkuom neissiskiria is raslo demiu psihologiniams testams,visdelto ne maziuau 4riu :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |