Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Prisimenant vasaros akimirkas

 
1. Rokas Marma    (2010 10 12 20:55)  
Fantastiškas margutis, lelija!
 
 
2. jonas    (2010 10 12 21:02)  
Wow, labai gražu, uoga.
 
 
3. Hermis Preikštas    (2010 10 12 21:29)  
gėris spalvų, reikia gelbėt nuotrauką nuo piktų akių :)
 
 
4. Vii    (2010 10 12 21:36)  
vau kokia vasarą priminė tos spalvos!
 
 
5. Rokas Lukoševičius    (2010 10 12 22:15)  
+
 
 
6. V. Mikšys    (2010 10 12 22:17)  
linksmai!
 
 
7. Lina Jakubauskaitė    (2010 10 12 22:27)  
wow kokios grazios spalvos :)) +++
 
 
8. Gediminas Kudirka    (2010 10 12 22:37)  
Puikiai
 
 
9. Rokas Marma    (2010 10 12 22:41)  
5
 
 
10. Laura Vansevičienė    (2010 10 12 22:45)  
5
 
 
11. Gediminas Kudirka    (2010 10 12 22:53)  
3. Hermis Preikštas Geras pstebejimas :)
 
 
12. Algis aš    (2010 10 12 23:16)  
Dailu
 
 
13. Julius Venslovas    (2010 10 12 23:44)  
5
 
 
14. elinax    (2010 10 12 23:51)  
5
 
 
15. AUDrius a    (2010 10 13 08:04)  
puiku +
 
 
16. Arturas Kupcinskas    (2010 10 13 08:19)  
net silciau pasidare nuo spalvu ;)
 
 
17. Mindaugas Bernatonis    (2010 10 13 09:02)  
16./ O taip!
 
 
18. Lilly    (2010 10 13 09:07)  
super spalvos!
 
 
19. wilderness    (2010 10 13 09:26)  
Oho! +5 už spalvingumą
 
 
20. antajo    (2010 10 13 09:46)  
prisidedu prie visi wow! tikrai kazkas nepaprasto!
 
 
21. brumbrumai    (2010 10 13 10:17)  
ogo ago, nu labai labai ziurisi :)
 
 
22. Malvydas    (2010 10 13 10:21)  
kažkas vagia jūsų fotografijas
http://pixdaus.com/single.php?id=195473
 
 
23. Plati Sypsena    (2010 10 13 10:50)  
Megstu vasara, megstu spalvas. Grazu
 
 
24. Kęstutis Šimatonis    (2010 10 13 10:58)  
foto patiko, o 22. pateikta nuoroda kiek sutrikdė ...
 
 
25. J.Frank    (2010 10 13 11:16)  
http://p0rg.deviantart.com/gallery/#/d1ws464 nuotrauka gera,bet ji ne tavo
 
 
26. Inga Inge    (2010 10 13 11:46)  
idomiai cia kazkas kazka vagia
 
 
27. V. Mikšys    (2010 10 13 11:57)  
ajajai...
 
 
28. tompetkus    (2010 10 13 12:00)  
+
 
 
29. Laimonas Puišys    (2010 10 13 12:26)  
Koks malonus raibuliavimas. 5
 
 
30. skarbonke    (2010 10 13 12:31)  
VAGIS
 
 
31. Nerijus Kuzmickas    (2010 10 13 12:33)  
tai kaip ištikro čia yra? ką? :]
 
 
32. Tyler Durden    (2010 10 13 12:37)  
5
 
 
33. skarbonke    (2010 10 13 12:43)  
31/ elementariai apsivogusi mergaitė ir viskas:
http://www.tineye.com/search/5f28aa42e21a9777548abea860efbf336dce7e40/
 
 
34. Auras Jonlaimis    (2010 10 13 12:57)  
:) nu bet kuriuom atveju kažkas vagia.....reiškia nieks nesikeičia .....
 
 
35. Vadim Taika    (2010 10 13 13:48)  
super cool'
 
 

Gamta
Taškai: 76
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2509
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
50002
300322
0000 4
(balsai vėluoja viena para)