| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 10 02 20:02)
Graziai,romantiska,itikinama.Jei siek tiek pritamsetu,bet kad neprarastu sviesos naturalumo langai virs ir uz mergaites galvos but dar stipresnis ispudis.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 10 02 21:06)
Liuks ;-))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 10 02 21:49)
Romantiškai, taip ir laukiu, kad ji tuoj pažvelgs ilgesingai pro langą... +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 10 03 13:23)
šita superinė, į mėgstamiausias dedu :) gal tik ryškumo daugiau norėtųsi. 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 10 03 13:31)
vieta ir idėja tiesiog šauni :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 10 03 14:45)
Puiku
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 10 03 17:46)
Kas fotografavo šią nuotrauką? (-: Negražu taip daryti...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 10 03 19:06)
Grazi mergaite
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 10 03 19:40)
prisiminiau tą reklamą, kur loptopus mėto nuo stalo :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 10 10 13:30)
kaip seniai keliavau traukiniu...:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 10 14 17:24)
++
|
|
| |