Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2010 10 02 19:12)  
+
 
 
2. PO    (2010 10 02 19:20)  
+
 
 
3. v.l.    (2010 10 02 19:41)  
+
 
 
4. T.S.    (2010 10 02 19:57)  
+
 
 
5. Gediminas Kudirka    (2010 10 02 20:02)  
Graziai,romantiska,itikinama.Jei siek tiek pritamsetu,bet kad neprarastu sviesos naturalumo langai virs ir uz mergaites galvos but dar stipresnis ispudis.
 
 
6. grazvidas gapsys    (2010 10 02 21:06)  
Liuks ;-))
 
 
7. RSfoto    (2010 10 02 21:49)  
Romantiškai, taip ir laukiu, kad ji tuoj pažvelgs ilgesingai pro langą... +
 
 
8. Laura Vansevičienė    (2010 10 03 01:38)  
5
 
 
9. tomas tomaitis    (2010 10 03 10:46)  
5
 
 
10. Leah Lash    (2010 10 03 13:23)  
šita superinė, į mėgstamiausias dedu :) gal tik ryškumo daugiau norėtųsi. 5
 
 
11. Rūta Rylaitė    (2010 10 03 13:31)  
vieta ir idėja tiesiog šauni :)
 
 
12. Algis aš    (2010 10 03 14:45)  
Puiku
 
 
13. gintaras kasperionis    (2010 10 03 17:46)  
Kas fotografavo šią nuotrauką? (-: Negražu taip daryti...
 
 
14. Vitalijus Medelis    (2010 10 03 18:55)  
+
 
 
15. Vitas Zabita    (2010 10 03 19:06)  
Grazi mergaite
 
 
16. Linas Šilauskas    (2010 10 03 19:33)  
+
 
 
17. abphoto    (2010 10 03 19:40)  
prisiminiau tą reklamą, kur loptopus mėto nuo stalo :)
 
 
18. Evaldas Cicėnas    (2010 10 10 13:30)  
kaip seniai keliavau traukiniu...:)
 
 
19. Jurgita    (2010 10 14 17:24)  
++
 
 

Kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1798
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00054
321615
1000 2
(balsai vėluoja viena para)