| |
 |
1.
(2010 09 26 08:06)
gerai, kad prisipažinai...nevisi taip garsiai apie meilužius kalba :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 26 09:23)
aš tuos du subjektus foto apačioje įsimylėjau. šita meilė mane nužudytų, jeigu jai lemta būtų atsitikti, nes baisiai jie judrūs, bet iš tolo labai miela šituos garbanius mylėti :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 26 09:33)
...juostą...juostą jam tikrą!...ir diafragmos trupučiuką... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 26 09:38)
2/ o taip, iš tolo :)))
3/ Taip, be abejo - juostą imsiu. Tiesiog tuo momentu tebuvo skaitmena :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 26 12:02)
Edita isimylejau
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 26 14:05)
jie jauni, judrus, kupinini energijos ir smalsus....
ir stebuklinga akimirka kai padvelke ramybe, pazinimo dziaugsmu ir siltu jausmu....
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 26 17:30)
Kaklaraisciai baisiai grazus pas berniokus :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 26 23:32)
labai fain
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 27 21:16)
gražu ir minkšta
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 28 22:41)
Įdomu kokiu būdu juos abu viename kadre pavyko užlaikyt neišsilaksčiusius :). Žavuoliai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 29 06:07)
11/ lesino antį :))
|
|
| |