Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

...

 
1. vikaras    (2010 09 23 19:24)  
++++++:)++
 
 
2. Rūta Smailys    (2010 09 23 19:36)  
1/ pritariu;)

 
 
3. Algis aš    (2010 09 23 19:50)  
LLLLL
 
 
4. Tadas Šlajus    (2010 09 23 20:15)  
kodėl nebe pikuolis?
 
 
5. S.K.    (2010 09 23 20:20)  
todel, kad fotokudroje pikuolis jau yra
 
 
6. radegunda    (2010 09 23 20:54)  
kartą, kai plaukdami baidare, palapinę pasistatėme neleidžiamoje vietoje (o kaip žinoti, kad negalima ten statyti, jei nuo ežero pusės nėra ženklų?), tai vat lygiai toks diedas susiraukęs ir kartu išsišiepęs pristatė ir baudą išrašė...:(
 
 
7. S.K.    (2010 09 23 21:02)  
radegunda tiesa byloja.
 
 
8. IM    (2010 09 23 21:36)  
+
 
 
9. Laura Vansevičienė    (2010 09 23 21:47)  
5
 
 
10. AUDrius a    (2010 09 24 08:32)  
geras +5
 
 
11. Sau    (2010 09 24 13:54)  
kokia gamta , toks ir inspektorius :))
 
 
12. Olga Vaikas    (2010 09 24 16:03)  
patiko, Rorkai
 
 
13. Vitas Zabita    (2010 09 24 16:35)  
Rimtas inspektorius,
dar su medaliu
 
 
14. Laura Gedžiūnaitė    (2010 09 24 16:40)  
Jusu stilius man itin priimtinas. Negailedama 5
 
 
15. Marijus *Bružila    (2010 09 24 16:44)  
fain
 
 
16. klimas    (2010 10 01 15:46)  
Oi kaip graziai apraizgo raizgo 5+ :)
 
 
17. grazvidas gapsys    (2010 11 19 10:45)  
Super !!!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 81
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   1868
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
200110
302015
2000 1
(balsai vėluoja viena para)