| |
 |
1.
(2010 09 23 19:24)
++++++:)++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 23 19:36)
1/ pritariu;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 23 19:50)
LLLLL
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 23 20:15)
kodėl nebe pikuolis?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 23 20:20)
todel, kad fotokudroje pikuolis jau yra
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 23 20:54)
kartą, kai plaukdami baidare, palapinę pasistatėme neleidžiamoje vietoje (o kaip žinoti, kad negalima ten statyti, jei nuo ežero pusės nėra ženklų?), tai vat lygiai toks diedas susiraukęs ir kartu išsišiepęs pristatė ir baudą išrašė...:(
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 23 21:02)
radegunda tiesa byloja.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 24 08:32)
geras +5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 24 13:54)
kokia gamta , toks ir inspektorius :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 24 16:03)
patiko, Rorkai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 24 16:35)
Rimtas inspektorius,
dar su medaliu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 09 24 16:40)
Jusu stilius man itin priimtinas. Negailedama 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 09 24 16:44)
fain
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 10 01 15:46)
Oi kaip graziai apraizgo raizgo 5+ :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 11 19 10:45)
Super !!!
|
|
| |