Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Algis aš    (2010 09 21 00:55)  
LLLLL
 
 
2. Algis aš    (2010 09 21 00:56)  
Dramatiškas autoportretas.
Vienas stipriausių kol kas
 
 
3. Ramūnas Blavaščiūnas    (2010 09 21 02:50)  
Jezau marija aki issidursi- stikla sutepsi ....
 
 
4. Vitalis Vošterys    (2010 09 21 07:13)  
dirbtina labai
 
 
5. Petras T.    (2010 09 21 07:19)  
nelabai; Edita gali geriau... :))
 
 
6. jjj    (2010 09 21 07:41)  
5
 
 
7. Edita    (2010 09 21 07:56)  
5/ kaip keista, kai kažkas sprendžia - kaip galiu ir... kaip noriu :)
 
 
8. Andrius Z    (2010 09 21 08:35)  
tikrai nera blogai..
 
 
9. vikaras    (2010 09 21 08:52)  
jezusmarija kaip išsigandau...:) tu ten atsargiai eksperimentuokis...bo da insidursi...:) a negeriau būtų pataluose ant išskečiamos sofkės fotkintis...:)++
 
 
10. Petras T.    (2010 09 21 09:40)  
7/ nieks čia nieko nesprendžia, tiesiog kita nuomonė... ir ji neatitiko lūkesčių gal... :) bet tam ir kūdra ?
 
 
11. Mindaugas Bernatonis    (2010 09 21 09:59)  
gal ir gerai, kad be kraujo ir/ar "kraujų" :)
 
 
12. Gintautas    (2010 09 21 10:52)  
Geras darbas:)))
 
 
13. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 09 21 11:56)  
zvilgsnis astresnis, ir kai nori laisves sukes nebaisios :)
 
 
14. Dangus    (2010 09 21 12:38)  
sitoj foto as matau nesekminga bandyma perteikti bet kokia busena. mano galva daug stipriau butu jei tos galvos isvis nebutu o pvz tik pirstai. na anyway ideja tavo. smagu kad kazka parodai :).
 
 
15. Edita    (2010 09 21 12:56)  
14/ vadinasi - tokia ta būsena. Manau - pakanka parašyti, kad čia - autoportretas. Juk turiu teisę nevaidinti. Ir juo labiau - neaiškinti nieko :)
 
 
16. vikaras    (2010 09 21 14:04)  
15/-TURI IR TEISES IR BŪSENĄ...:)
 
 
17. Dangus    (2010 09 21 14:05)  
15/ o as matau kad kuo toliau tuo arsiau pradedi reaguoti i komentarus kurie nera "++" "patinka" ir tt. o gaila...
 
 
18. Kęstutis Šimatonis    (2010 09 21 16:08)  
man raudonos trūksta benkiek ;)
 
 
19. Donatas Guzevicius    (2010 09 21 18:47)  
5
 
 
20. Edita    (2010 09 21 19:54)  
17/ turiu griežtą nuomonę apie autoportretus
 
 
21. Laura Vansevičienė    (2010 09 24 00:16)  
5
 
 

Portretas
Taškai: 101
Vidurkis: 4.30
Vertino vartotojų:   70
Žiūrėta kartų:   2010
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10327
1343924
1100 1
(balsai vėluoja viena para)