| |
 |
1.
(2010 09 21 00:55)
LLLLL
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 21 00:56)
Dramatiškas autoportretas.
Vienas stipriausių kol kas
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 21 02:50)
Jezau marija aki issidursi- stikla sutepsi ....
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 21 07:13)
dirbtina labai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 21 07:19)
nelabai; Edita gali geriau... :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 21 07:56)
5/ kaip keista, kai kažkas sprendžia - kaip galiu ir... kaip noriu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 21 08:35)
tikrai nera blogai..
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 21 08:52)
jezusmarija kaip išsigandau...:) tu ten atsargiai eksperimentuokis...bo da insidursi...:) a negeriau būtų pataluose ant išskečiamos sofkės fotkintis...:)++
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 21 09:40)
7/ nieks čia nieko nesprendžia, tiesiog kita nuomonė... ir ji neatitiko lūkesčių gal... :) bet tam ir kūdra ?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 21 09:59)
gal ir gerai, kad be kraujo ir/ar "kraujų" :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 21 10:52)
Geras darbas:)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 21 11:56)
zvilgsnis astresnis, ir kai nori laisves sukes nebaisios :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 09 21 12:38)
sitoj foto as matau nesekminga bandyma perteikti bet kokia busena. mano galva daug stipriau butu jei tos galvos isvis nebutu o pvz tik pirstai. na anyway ideja tavo. smagu kad kazka parodai :).
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 09 21 12:56)
14/ vadinasi - tokia ta būsena. Manau - pakanka parašyti, kad čia - autoportretas. Juk turiu teisę nevaidinti. Ir juo labiau - neaiškinti nieko :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 09 21 14:04)
15/-TURI IR TEISES IR BŪSENĄ...:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 09 21 14:05)
15/ o as matau kad kuo toliau tuo arsiau pradedi reaguoti i komentarus kurie nera "++" "patinka" ir tt. o gaila...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 09 21 16:08)
man raudonos trūksta benkiek ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 09 21 19:54)
17/ turiu griežtą nuomonę apie autoportretus
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |