| |
 |
1.
(2010 09 18 12:50)
Labai gražu. Uoga.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 18 13:51)
Lelija
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 18 13:51)
Lelija. Puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 18 14:29)
Gražu
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 18 15:44)
TOBULA.+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 18 16:01)
puikus kadras
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 18 21:35)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 18 21:43)
super
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 18 21:47)
super duper
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 18 23:23)
nu ir 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 19 05:15)
fain
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 09 19 07:28)
ir netingi anksi keltis? gera fota :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 09 19 08:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 09 19 11:43)
Super svelniai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 09 19 12:59)
Ačiū Visiems už įvertinimus. 14/ Tai buvo gražiausias vasaros rytas mano gyvenime. Išlipti iš lovos 3h ryto buvo nelengva, bet tikrai verta...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 09 19 13:54)
Neblogai!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 09 19 14:52)
5 grazu
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 09 19 20:31)
Vygaile, esi šaunuolė, taip anksti atsikelti ne kiekvienas galėtų :) o dėl tokio grožio verta buvo 100 procentų
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 09 20 15:06)
Pasakiška, o gal dieviška. Spalvų perėjimai... mmmm...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 09 21 10:22)
Liuks. Lietuvos plakatas panašus yra. Tik čia dar raiškesnis rūkas.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 09 30 22:14)
Ooo, perfect!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 09 30 23:57)
labai sauniai:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 10 05 21:23)
liux
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 10 06 22:46)
Ууууууу.... вещь))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2011 01 09 19:37)
iš aukštai žvelgei....gražu :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2011 02 15 12:19)
grazu :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2011 03 24 11:56)
nežemiškai taip..labai puikiai:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2011 04 06 20:38)
+5
|
|
| |