| |
 |
1.
(2010 09 02 16:33)
Uoga. Kažkaip man patinka ši fotografija.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 02 20:50)
o gal ir visai vietoj
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 09 02 21:00)
kūl
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 09 02 21:08)
Turi žavesio
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 09 03 12:03)
супер!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 03 12:34)
saunuole olga!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 09 03 13:13)
yra fantazijai vietos...:))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 03 13:42)
laisvamaniškas paveiklsas gavosi :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 03 13:56)
ši tai buvo viena mano favoričių :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 09 03 14:02)
9, oho ;)
o as maniau nuskesiu pelkeje..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 03 15:45)
neblogai : )
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 03 16:50)
otlichno!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 09 03 22:24)
+++++
|
|
| |