| |
 |
1.
(2010 08 16 23:03)
Žvilgsnis labai gražus ir tuo pačiu gilus :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 08 16 23:09)
čia jam buvo duota komanda ( norvegiškai gramatika man dar kosmosas, tačiau skabma taip): Ivri, go to plast.... Ta prasme, gulk. O šuo juk paukššunių veislės, jam tas "plast"- bausmė.... Bet viskas gerai:), atsiradau laiku ir vietoje: šunelis vėl lekia paskui dviratį, gaudo pagalius.....Labai džiaugiuosi dėl jo:D. Ir pasiilgau labai ( kuomet su lagaminu važiavau į orouostą, Iveris ėjo su manim, manė, kad aš jį pasiimsiu:((((((
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 08 16 23:55)
jauki nuotrauka ir pažįstamas šuniškas žvirlgsnis : )
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 08 16 23:57)
Labai gražus šunelis :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 08 17 05:56)
uoga
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 08 17 06:49)
Karsta jam ;]]]
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 08 17 12:03)
Filosofas ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 08 17 12:22)
Geras
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 08 17 13:06)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 08 17 13:27)
5.Grazios nuotraukos su situo draugu...daugiau bus? :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 08 17 14:05)
liudi?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 08 17 14:46)
+:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 08 17 14:46)
3/ visa istorija gavosi ;)
o kodėl taip apie antrąjį draugą?.. :)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 08 17 14:47)
Gerulis ciucikas :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 08 17 14:52)
15/ :) tiesiog- sentencija, sena kaip pasaulis
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 08 17 15:09)
Nuotraukai ir sentencijai 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 08 17 18:53)
4,6
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 08 17 20:14)
:) +++++
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 08 18 00:54)
suuuper;)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 08 18 01:51)
Dar +5 :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |