Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. 33    (2010 08 12 22:48)  
:))
 
 
2. Gytis Turčinskas    (2010 08 13 10:55)  
:) geras,,,
 
 
3. giedrius (paukstukas)    (2010 08 13 11:58)  
:)
viskas butu gerai, bet mamuto truksta
 
 
4. Algis aš    (2010 08 13 12:43)  
Patiko
 
 
5. Rūta Urbonaitė    (2010 08 13 13:11)  
Ui kokia gerulė :)
 
 
6. Nerijus Kuzmickas    (2010 08 13 16:29)  
ąteini čia!
 
 
7. Vladimiras N.    (2010 08 13 19:09)  
:O !!! Teks keisti pavadinimą į ''Fiasko Temoje '' :)
 
 
8. Hermis Preikštas    (2010 08 13 20:39)  
cha :)
 
 
9. Vitas Zabita    (2010 08 13 21:52)  
:)
 
 
10. IM    (2010 08 13 22:28)  
:)
 
 
11. santlit    (2010 10 04 17:35)  
Back to innosence... :))
 
 

Tema
Taškai: 91
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   3138
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00126
416715
0001 1
(balsai vėluoja viena para)