| |
 |
1.
(2010 08 12 22:48)
:))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 08 13 10:55)
:) geras,,,
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 08 13 11:58)
:)
viskas butu gerai, bet mamuto truksta
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 08 13 12:43)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 08 13 13:11)
Ui kokia gerulė :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 08 13 16:29)
ąteini čia!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 08 13 19:09)
:O !!! Teks keisti pavadinimą į ''Fiasko Temoje '' :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 08 13 20:39)
cha :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 08 13 22:28)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 10 04 17:35)
Back to innosence... :))
|
|
| |