Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. R.    (2007 10 11 00:34)  
Grizau :)
Kaip visada noreciau komentaru, kritikos, pastebejimu...
 
 
2. Roland    (2007 10 11 06:36)  
Kur cia kritika... Cia vien uz modeli i topus sukelt reiktu ;) o atlikta tikrai graziai... be abejones uogos.
 
 
3. Simas Mockevičius    (2007 10 11 07:33)  
uogyce :)
 
 
4. Tadas Milinis    (2007 10 11 07:45)  
nu va, kai jau gerai, tai gerai. ir spalvų nepritrūksta (nors nepamaišytų, manau). šviesa puikiai.
 
 
5.    (2007 10 11 08:35)  
lelija, kam paskutini su arkliuku istrynet?
 
 
6. j.j.    (2007 10 11 08:49)  
lelija;) O kodel pelkej????
 
 
7.    (2007 10 11 08:55)  
Ruta, paskutine jums lelija matyt savo dovanojau :)) statusas dingo lelijoms dalint, kitasyk dekit i kudra, nereiks kankintis :))
 
 
8. j.j.    (2007 10 11 08:56)  
7/ Henrikai, o dar ir taip buna? Stausas dingsta t.y. sumazeja???
 
 
9. j.j.    (2007 10 11 08:57)  
turejau omeny- Statusas ;D
 
 
10.    (2007 10 11 09:02)  
Man sumazejo, vadinasi taip buna :))
Nuo malimo liezuviu statusas nedideja, matomai dar viena kita foto reik idet, ka senai bedariau:) ..
 
 
11. R.    (2007 10 11 09:22)  
aciukas!!!

O pradedu visada nuo pelkes, nes tada daugiau komentaru sulaukiu :) O siaip tai jokio skirtumo,kur nuotrauka pluduriuoja :)

Henrikai, su arkliuku perkeliau i dienorasti. Nes atrode kaip idejos kopijavimas. Buvau dingusi ir nemaciau, kad panasi ideja jau buvo realizuota.
 
 
12. kristina. s.    (2007 10 11 09:32)  
ne vietai jai pelkėj
 
 
13. Arūnas Eismantas    (2007 10 11 09:39)  
akys kaip žaislinio meškiuko :o))
 
 
14. Jonas Tučkus    (2007 10 11 09:40)  
+
 
 
15. Laura Grey    (2007 10 11 09:42)  
:)
 
 
16. Antanas Adamsas    (2007 10 11 09:45)  
tikrai akelės liuks...
 
 
17. VV    (2007 10 11 10:18)  
grožis:)
 
 
18. Roland    (2007 10 11 10:28)  
Tik 5. uz toki gera darba. ;)
 
 
19. Robis    (2007 10 11 10:45)  
gėris..... +5
 
 
20. Emilija    (2007 10 11 11:39)  
šypsenytė ir diidelis pliusas tokiam gražiam portretukui ++ džiaugiuosi, kad grįžote :)
 
 
21. Remigijus Žilinskas    (2007 10 11 22:08)  
+
 
 
22. sillwio    (2007 10 12 08:23)  
+
 
 
23. Ignas Butėnas    (2007 10 12 09:20)  
kokios akys! uz jas 5 tikrai nepagailesiu ;)
 
 
24. Daiva Kielė    (2007 10 12 18:30)  
+5
 
 
25. Donatas    (2007 10 13 09:03)  
+++++
 
 

Portretas
Taškai: 83
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1357
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10055
102812
0011 5
(balsai vėluoja viena para)