| |
 |
1.
(2007 10 11 00:34)
Grizau :)
Kaip visada noreciau komentaru, kritikos, pastebejimu...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 11 06:36)
Kur cia kritika... Cia vien uz modeli i topus sukelt reiktu ;) o atlikta tikrai graziai... be abejones uogos.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 11 07:33)
uogyce :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 11 07:45)
nu va, kai jau gerai, tai gerai. ir spalvų nepritrūksta (nors nepamaišytų, manau). šviesa puikiai.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 11 08:35)
lelija, kam paskutini su arkliuku istrynet?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 11 08:49)
lelija;) O kodel pelkej????
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 11 08:55)
Ruta, paskutine jums lelija matyt savo dovanojau :)) statusas dingo lelijoms dalint, kitasyk dekit i kudra, nereiks kankintis :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 11 08:56)
7/ Henrikai, o dar ir taip buna? Stausas dingsta t.y. sumazeja???
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 11 08:57)
turejau omeny- Statusas ;D
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 11 09:02)
Man sumazejo, vadinasi taip buna :))
Nuo malimo liezuviu statusas nedideja, matomai dar viena kita foto reik idet, ka senai bedariau:) ..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 11 09:22)
aciukas!!!
O pradedu visada nuo pelkes, nes tada daugiau komentaru sulaukiu :) O siaip tai jokio skirtumo,kur nuotrauka pluduriuoja :)
Henrikai, su arkliuku perkeliau i dienorasti. Nes atrode kaip idejos kopijavimas. Buvau dingusi ir nemaciau, kad panasi ideja jau buvo realizuota.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 11 09:32)
ne vietai jai pelkėj
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 11 09:39)
akys kaip žaislinio meškiuko :o))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 11 09:42)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 11 09:45)
tikrai akelės liuks...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 11 10:18)
grožis:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 11 10:28)
Tik 5. uz toki gera darba. ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 11 10:45)
gėris..... +5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 11 11:39)
šypsenytė ir diidelis pliusas tokiam gražiam portretukui ++ džiaugiuosi, kad grįžote :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 12 09:20)
kokios akys! uz jas 5 tikrai nepagailesiu ;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 10 12 18:30)
+5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 10 13 09:03)
+++++
|
|
| |