| |
 |
1.
(2010 07 07 22:32)
uoga
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 07 07 23:37)
Uoga, labai patinka.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 07 07 23:52)
Labai stiprus kadras!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 07 08 00:03)
aš už stiprias emocijas
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 07 08 00:04)
na ir 5 nuo manęs
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 07 08 00:23)
5 - ką daugiau
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 07 08 01:07)
Gera
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 07 08 07:46)
geras +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 07 08 08:06)
4,6
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 07 08 08:37)
l. geras ++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 07 08 13:06)
5 nuo manęs. patiko.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 07 08 13:36)
nežinau dėl tos pilkos. ok šiaip
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 07 08 16:01)
4,5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 07 09 02:08)
per daug vinjetavimo :)
|
|
| |