Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. ESU kas ESU    (2010 06 24 16:43)  
...ar man neši ta gėlę už rago padabint
 
 
2. Vitalis Vošterys    (2010 06 24 17:12)  
grazu +5
 
 
3. jjj    (2010 06 24 17:14)  
5
 
 
4. aidas a .    (2010 06 24 19:00)  
A pasirodyms kur ?
;-)
 
 
5. grifas sidlauskas    (2010 06 24 20:09)  
Svarbus jis bus tikriausiai .. +
 
 
6.    (2010 06 24 23:15)  
geras žiūrovas ;]
 
 
7. Balko    (2010 06 24 23:18)  
5
 
 
8. Gediminas Bieliauskas    (2010 06 25 02:50)  
o kur karvė dalyvaus?
 
 
9. Donatas Guzevicius    (2010 06 25 08:11)  
vasariška :)
 
 
10. Ramune M.S.    (2010 06 25 09:53)  
:))
 
 
11. Algis aš    (2010 06 25 10:55)  
5
 
 
12. Viktor Baikouski    (2010 06 25 11:11)  
:)
 
 
13. IM    (2010 06 25 12:03)  
:)
 
 
14. A.S.    (2010 06 25 15:15)  
Nuotaikingai :)
 
 
15. irena giedraitiene    (2010 06 30 00:24)  
+++++
 
 
16. Gryn    (2010 07 20 13:04)  
Karvė: "atsiprašau, o kur čia tokius skanumynus dalina?"
 
 

Kita
Taškai: 83
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2075
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10042
212815
1000 3
(balsai vėluoja viena para)