| |
 |
1.
(2010 06 24 16:43)
...ar man neši ta gėlę už rago padabint
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 06 24 17:12)
grazu +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 06 24 19:00)
A pasirodyms kur ?
;-)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 06 24 20:09)
Svarbus jis bus tikriausiai .. +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 06 24 23:15)
geras žiūrovas ;]
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 06 25 02:50)
o kur karvė dalyvaus?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 06 25 08:11)
vasariška :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 06 25 09:53)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 06 25 11:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 06 25 12:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 06 25 15:15)
Nuotaikingai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 06 30 00:24)
+++++
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 07 20 13:04)
Karvė: "atsiprašau, o kur čia tokius skanumynus dalina?"
|
|
| |