| |
 |
1.
(2010 06 03 21:44)
Oho kokia ugnikalnio pasvaiste :) +5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 06 03 22:12)
Nilsas kažkur netoliese (Anderseno pasakos motyvas)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 06 03 22:25)
Spalvingai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 06 03 22:26)
o, buvot Islandijoj?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 06 03 22:39)
Dangus dega ....zasys iskeps .... ;))))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 06 03 22:47)
4/Neaa, tik canona 30D buvau nusiuntęs :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 06 03 22:48)
6/ hm, o kodėl muilinės nesiuntėt?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 06 03 23:13)
7/ Su muiline buvau Mauritanijoje, šiandieną grižau
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 06 04 08:10)
jaukiai labai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 06 04 09:41)
bravo
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 06 04 11:15)
++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 06 04 14:11)
Šešios žąsys su šešiais žąsyčiais :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 06 04 14:41)
Nuostabus kadras. 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 06 04 18:06)
Uch spalvos :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 06 04 18:39)
tai laukiam foto is mauritanijos :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 06 04 19:19)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 06 04 20:44)
o kaip tik buvau nuotaikoj kam nors 3 įkalt
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 06 04 21:01)
Patiko.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |