Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Lukas K.    (2010 06 03 21:44)  
Oho kokia ugnikalnio pasvaiste :) +5
 
 
2. Kęstutis Šimatonis    (2010 06 03 22:12)  
Nilsas kažkur netoliese (Anderseno pasakos motyvas)
 
 
3. Mindaugas Buivydas    (2010 06 03 22:25)  
Spalvingai :)
 
 
4. radegunda    (2010 06 03 22:26)  
o, buvot Islandijoj?
 
 
5. Walldis    (2010 06 03 22:39)  
Dangus dega ....zasys iskeps .... ;))))
 
 
6. Valentinas Pečininas    (2010 06 03 22:47)  
4/Neaa, tik canona 30D buvau nusiuntęs :))
 
 
7. radegunda    (2010 06 03 22:48)  
6/ hm, o kodėl muilinės nesiuntėt?
 
 
8. Valentinas Pečininas    (2010 06 03 23:13)  
7/ Su muiline buvau Mauritanijoje, šiandieną grižau
 
 
9. AUDrius a    (2010 06 04 08:01)  
+5
 
 
10. elinax    (2010 06 04 08:10)  
jaukiai labai
 
 
11. Algis aš    (2010 06 04 09:22)  
5
 
 
12. Mindaugas Bernatonis    (2010 06 04 09:41)  
bravo
 
 
13. p.gintautas    (2010 06 04 11:15)  
++
 
 
14. Aloyzas Stakelė    (2010 06 04 14:11)  
Šešios žąsys su šešiais žąsyčiais :)
 
 
15. Martynas M.    (2010 06 04 14:41)  
Nuostabus kadras. 5
 
 
16. Balko    (2010 06 04 15:58)  
5
 
 
17. Darius Šimkus    (2010 06 04 18:06)  
Uch spalvos :)
 
 
18. Antanas M    (2010 06 04 18:13)  
+
 
 
19. Gytis Turčinskas    (2010 06 04 18:39)  
tai laukiam foto is mauritanijos :))
 
 
20. Vidas P.    (2010 06 04 19:19)  
:)
 
 
21. skridoorolėktuvėlis    (2010 06 04 20:44)  
o kaip tik buvau nuotaikoj kam nors 3 įkalt
 
 
22. Saulius Kublickas    (2010 06 04 21:01)  
Patiko.
 
 
23. jjj    (2010 06 04 22:15)  
5
 
 

Gamta
Taškai: 91
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   1864
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12022
2011019
0001 3
(balsai vėluoja viena para)