| |
 |
1.
(2010 06 01 20:10)
Labai gražu , ypatingai žvilgsnis.
Uoga,uoga,uoga!!!;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 06 01 20:40)
Įspūdingas portretas: griežtas apšvietimas, romantiška šukuosena, koketuojantis rankos pastatymas... Labia neprastai žiūrisi.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 06 01 21:25)
Tamsos kiek daugoka, tačiau - lelija
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 06 01 21:32)
į kūdrą
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 06 01 21:32)
jei objektyviai, atlikta gerai, uoga, gal tamsoka. Bet grynai subjektyviai, kažkuo man ši nuotrauka žiauriai nepatinka, ale negaliu pasakyti kuo. Sunki ji kažkokia... tačiau gal tuo ir įpatinga. +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 06 01 22:03)
žvilgsnis labai stiprus. bet šviesos šiek tiek mažoka... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 06 01 22:48)
kūdros kontekste - vienareikšmiškai 4,5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 06 01 23:34)
puikus portretas:)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 06 02 07:56)
superinis portretas +++++
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 06 02 08:01)
gerai +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 06 02 08:09)
gerai....
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 06 02 09:54)
mielas portretas, primena senovinį studijinį
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 06 02 13:40)
TIkrai, kaip senieji portretai +5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 06 02 20:52)
Puikus portretas +5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 06 02 21:28)
senoviškai ir įspūdingai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 06 02 21:28)
Labai labai geras, 5
|
|
| |