| |
 |
1.
(2010 05 20 22:03)
...tą apatinį pažinau...a kas tas viršuj rėkia...:) dedam geriausius balus bo blogai bus..gera drobė..gera...++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 05 20 22:12)
Kadangi drobe tai +5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 05 20 22:21)
Kažkas labai piktas
:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 05 20 22:46)
Norėtu pasikabint, bet ko gero nėra virvės :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 05 21 07:45)
55555
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 05 21 07:48)
siksnosparni kabina :))) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 05 21 09:47)
:) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 05 21 09:51)
:)+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 05 21 09:51)
:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 05 21 11:28)
:) gerai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 05 21 11:36)
ir dar eurą įsivesim, bet reikės dar labiau susiveržt
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 05 21 12:23)
tai jau jooooo ......
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 05 21 15:00)
cha
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 05 21 19:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 05 21 20:54)
:D
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 05 21 20:55)
prisijungiau, kad galėčiau Jums 3 uždėt. Ir ką Jūs manot? neduoda balsuot! būsiu 3 jau anksčiau uždėjęs. kad Jus kur...!!!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 05 21 21:01)
17/ uzh ka Jus taip skaudzhiai,gal primyniau kada Jums uodegaaaa ?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 05 21 21:03)
17 a/"Ineshkite" aishqma,bo trinsiu po kiek laiko,kad nesivargintumet po kelis kart prisijungdamas...:-)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 05 21 21:46)
Jūs prastas menininkas, Algimantai. veikiau tik amatininkas. štampuojant tuos pačius motyvus, idėjas ir t.t. tas pats per ta patį. reiklesniems žiūrovams daros nuobodoka.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 05 21 21:47)
20/ Achiu,supratau...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 05 22 00:15)
20/ beje,turiu pripazhinti (perzhiurejau) visus Jusu darbus,na be priekaishtu padaryti,man patiko...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 05 22 23:04)
zdrastie...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 05 22 23:35)
Geras naujas nick'as :DD
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 05 22 23:43)
Galima aš seną pasijamsiu?
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 05 31 16:04)
che
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 06 09 13:05)
Aha, be panikos :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 07 11 13:17)
Į smegenėles kraujo pritekės, gal protingesnis bus...:)5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |