Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. vikaras    (2010 05 20 22:03)  
...tą apatinį pažinau...a kas tas viršuj rėkia...:) dedam geriausius balus bo blogai bus..gera drobė..gera...++
 
 
2. Mindaugas SNARSKIS    (2010 05 20 22:12)  
Kadangi drobe tai +5
 
 
3. A.S.    (2010 05 20 22:21)  
Kažkas labai piktas
:)
 
 
4. Aloyzas Stakelė    (2010 05 20 22:46)  
Norėtu pasikabint, bet ko gero nėra virvės :)
 
 
5. jjj    (2010 05 21 07:45)  
55555
 
 
6. Vitas    (2010 05 21 07:48)  
siksnosparni kabina :))) 5
 
 
7. Julius pils    (2010 05 21 09:47)  
;D
 
 
8. Valentinas Pečininas    (2010 05 21 09:47)  
:) +
 
 
9. Vidas P.    (2010 05 21 09:51)  
:)+
 
 
10. Vidas P.    (2010 05 21 09:51)  
:)+
 
 
11. Irmantas K.    (2010 05 21 11:28)  
:) gerai
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2010 05 21 11:36)  
ir dar eurą įsivesim, bet reikės dar labiau susiveržt
 
 
13. Rolandas Butkevičius    (2010 05 21 12:23)  
tai jau jooooo ......
 
 
14. Antanas M    (2010 05 21 15:00)  
cha
 
 
15. Walldis    (2010 05 21 19:11)  
:)
 
 
16. BROK    (2010 05 21 20:54)  
:D
 
 
17. TNT    (2010 05 21 20:55)  
prisijungiau, kad galėčiau Jums 3 uždėt. Ir ką Jūs manot? neduoda balsuot! būsiu 3 jau anksčiau uždėjęs. kad Jus kur...!!!
 
 
18. Snaržas    (2010 05 21 21:01)  
17/ uzh ka Jus taip skaudzhiai,gal primyniau kada Jums uodegaaaa ?
 
 
19. Snaržas    (2010 05 21 21:03)  
17 a/"Ineshkite" aishqma,bo trinsiu po kiek laiko,kad nesivargintumet po kelis kart prisijungdamas...:-)
 
 
20. TNT    (2010 05 21 21:46)  
Jūs prastas menininkas, Algimantai. veikiau tik amatininkas. štampuojant tuos pačius motyvus, idėjas ir t.t. tas pats per ta patį. reiklesniems žiūrovams daros nuobodoka.
 
 
21. Snaržas    (2010 05 21 21:47)  
20/ Achiu,supratau...
 
 
22. Snaržas    (2010 05 22 00:15)  
20/ beje,turiu pripazhinti (perzhiurejau) visus Jusu darbus,na be priekaishtu padaryti,man patiko...
 
 
23. Patieška    (2010 05 22 23:04)  
zdrastie...
 
 
24. Mindaugas SNARSKIS    (2010 05 22 23:35)  
Geras naujas nick'as :DD
 
 
25. Patieška    (2010 05 22 23:43)  
Galima aš seną pasijamsiu?
 
 
26. Ramūnas Snarskis    (2010 05 31 16:04)  
che
 
 
27. Vytautas Vitkauskas    (2010 06 09 13:05)  
Aha, be panikos :)
 
 
28. Raimonda Sutkuvienė    (2010 07 11 13:17)  
Į smegenėles kraujo pritekės, gal protingesnis bus...:)5
 
 
29. Antanas Kučinskas    (2010 07 28 23:09)  
5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 91
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   1821
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10007
421123
3020 0
(balsai vėluoja viena para)