| |
 |
1.
(2010 04 17 13:47)
Šiltas, aksominis ir gražus peizažas. Rėmelis toks visai ne į temą ir gadina kuriamą nuotaiką. Rėmelis yra organiška visuma. Tad geriau jokio, nei toks, kuris sukuria autonomišką nuotaiką. L
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 04 17 13:49)
Antanai ačiū už pastebėjimus :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 17 14:03)
pasteliška ramybė + :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 17 15:19)
Jauki tyla... +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 17 15:38)
...labai gerai,kad uždėjai rėmeli-a teip ka Antanas rasytu...aba aš..:)+L
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 17 16:03)
čai vadovė savo būrį atvedė, jie čia žvejos ir bulves ant laužų keps.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 17 16:08)
...siaip tai bulves ant žariju kepa,o ant laužu-tuos kurie anonimiskai musmires deda-lotiyniškai jie- pelkium erezijum..:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 17 16:13)
hahaha čia tai pagavai, na gerai "čia vadovė savo būrį atvedė, jie laužus kūrens ir uodus baidys. o dėl tų anonimiškų grybų čia ne į mano daržą, o vat pelkium ežerijum tai gerai skamba.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 17 16:15)
9/-a ka bubiu nekeps...visai viska sugadinai...:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 17 16:16)
nesikabinėk, eik vadovės bulviu paprašyt..:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 17 16:18)
dailus mažaspalviškumas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 04 17 16:22)
+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 04 17 17:13)
berniukai linksminates:D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 17 17:17)
4,5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 17 17:22)
+ 4,5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 04 17 17:25)
ačiū visiems
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 17 18:31)
gera kompozicija
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 17 22:07)
liux
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 18 12:05)
grazu...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 04 19 05:50)
Skamba... :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 04 19 06:23)
...patylėkim...:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 04 20 21:01)
zalsvas rojaus kampelis
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 04 22 08:08)
gražiai
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 04 22 13:50)
Pasaka, kaip noriu būti prie to ežerėlio :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 04 22 20:09)
4.5:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 04 24 21:48)
++5
|
|
| |
| |
 |
30.
(2010 04 26 23:09)
fain+5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2010 11 05 08:46)
+++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
34.
(2010 11 13 20:01)
ačiū:)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2011 01 22 00:42)
Sustok akimirka žavinga...5
|
|
| |
| |
 |
36.
(2011 03 16 16:07)
gera akimirka +5
|
|
| |