Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Antanas Kučinskas    (2010 04 17 13:47)  
Šiltas, aksominis ir gražus peizažas. Rėmelis toks visai ne į temą ir gadina kuriamą nuotaiką. Rėmelis yra organiška visuma. Tad geriau jokio, nei toks, kuris sukuria autonomišką nuotaiką. L
 
 
2.    (2010 04 17 13:49)  
Antanai ačiū už pastebėjimus :)
 
 
3. Dainius K°    (2010 04 17 14:03)  
pasteliška ramybė + :)
 
 
4. Viktorija Nihil    (2010 04 17 15:19)  
Jauki tyla... +
 
 
5. vikaras    (2010 04 17 15:38)  
...labai gerai,kad uždėjai rėmeli-a teip ka Antanas rasytu...aba aš..:)+L
 
 
6. jjj    (2010 04 17 16:00)  
++
 
 
7. skerys    (2010 04 17 16:03)  
čai vadovė savo būrį atvedė, jie čia žvejos ir bulves ant laužų keps.
 
 
8. vikaras    (2010 04 17 16:08)  
...siaip tai bulves ant žariju kepa,o ant laužu-tuos kurie anonimiskai musmires deda-lotiyniškai jie- pelkium erezijum..:)
 
 
9. skerys    (2010 04 17 16:13)  
hahaha čia tai pagavai, na gerai "čia vadovė savo būrį atvedė, jie laužus kūrens ir uodus baidys. o dėl tų anonimiškų grybų čia ne į mano daržą, o vat pelkium ežerijum tai gerai skamba.
 
 
10. vikaras    (2010 04 17 16:15)  
9/-a ka bubiu nekeps...visai viska sugadinai...:)
 
 
11. skerys    (2010 04 17 16:16)  
nesikabinėk, eik vadovės bulviu paprašyt..:)
 
 
12. Hermis Preikštas    (2010 04 17 16:18)  
dailus mažaspalviškumas
 
 
13. vikaras    (2010 04 17 16:22)  
+5
 
 
14.    (2010 04 17 17:13)  
berniukai linksminates:D
 
 
15. jjj    (2010 04 17 17:17)  
4,5
 
 
16. Kafkis    (2010 04 17 17:22)  
+ 4,5
 
 
17.    (2010 04 17 17:25)  
ačiū visiems
 
 
18. Vladimiras N.    (2010 04 17 18:31)  
gera kompozicija
 
 
19. Vladas dobrovolskis.lt fotik®    (2010 04 17 22:07)  
liux
 
 
20. Inga Inge    (2010 04 18 12:05)  
grazu...
 
 
21. Algis aš    (2010 04 18 15:17)  
5
 
 
22. Algirdas Z.    (2010 04 19 05:50)  
Skamba... :)
 
 
23. ANTIKRISTAS    (2010 04 19 06:23)  
...patylėkim...:)
 
 
24. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 04 20 21:01)  
zalsvas rojaus kampelis
 
 
25. Rolandas Butkevičius    (2010 04 22 08:08)  
gražiai
 
 
26. Lina    (2010 04 22 13:50)  
Pasaka, kaip noriu būti prie to ežerėlio :)
 
 
27. A.B.    (2010 04 22 20:09)  
4.5:)
 
 
28. IM    (2010 04 24 07:12)  
+
 
 
29. atyte    (2010 04 24 21:48)  
++5
 
 
30. Ramūnas Snarskis    (2010 04 26 23:09)  
fain+5
 
 
31. Walldis    (2010 06 15 20:40)  
+
 
 
32. Miau    (2010 11 05 08:46)  
+++
 
 
33. vital    (2010 11 10 01:47)  
+
 
 
34.    (2010 11 13 20:01)  
ačiū:)
 
 
35. Raimonda Sutkuvienė    (2011 01 22 00:42)  
Sustok akimirka žavinga...5
 
 
36. Donatas Guzevicius    (2011 03 16 16:07)  
gera akimirka +5
 
 

Gamta
Taškai: 86
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   44
Žiūrėta kartų:   2158
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
21050
1121018
0011 1
(balsai vėluoja viena para)