| |
 |
1.
(2010 04 14 15:43)
ir grazu akiai ir pavadinimas good!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 04 14 15:47)
tikrai geras užvadinims
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 14 15:54)
spalva..ideja..viskas labai gerai :) patiko..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 14 16:12)
Fainiai:-)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 14 18:06)
švelnu, gražu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 14 21:27)
smagi... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 15 07:00)
:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 15 14:07)
sumazink nes visa netelpa i ekrana:) darbelis patiko 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 15 22:42)
nuostabu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 04 16 01:14)
labai keistai man ranka žiūrisi, o šiaip puikiai
|
|
| |