| |
 |
1.
(2010 04 13 22:43)
pagauta emocija
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 04 13 22:50)
:)
o už ką gėlės?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 13 22:56)
smagu kai mergaites dziaugias :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 13 23:04)
Pakylėtas džiaugsmas. Labai patiko darbas. Ačiū, už mėgstamą foto :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 13 23:05)
2/ Busimos balerinos pimos gėlės :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 04 13 23:06)
taip galima ir sunkumų kilnotoja tapti:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 14 00:29)
5/ štai taip ir pavadinti reikėjo :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 14 01:27)
komplikuotas kadravimas, tačiau negi Valentinui ką aiškinti ? Jis pats žino. 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 14 06:58)
Šlovės pradžia :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 14 08:09)
gražus portretas
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 14 09:54)
8? Antanai, drąsiai gali pareikšti nuomonę. Dažnai čia Kudroje buni teisus su savo komentarose
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 14 10:08)
labai džiaugsmingai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 04 14 12:39)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 14 17:17)
gaila ne žiūri į kamerą - būtų nuoširdžiai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 14 18:22)
:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 14 18:47)
Kompoziciškai patinka
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 14 19:14)
labai dailus mergytes veidukas!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 14 20:19)
graži
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 04 16 07:45)
nuotaika +5:)
|
|
| |