| |
 |
1.
(2010 04 05 23:28)
a kuriam aukste man apartamentai...:)5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 04 05 23:31)
You kow... Kinda fun, but still not perfect. 4,5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 05 23:52)
Man patinka raudonis :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 06 00:02)
1/Girdejau, kad antras aukstas laisvas. ;)
2/ It's not perfect, but it's mine. :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 04 06 01:26)
Geras šviesos ir spalvų tarpusavio žaismas :)5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 04 06 04:25)
Nesuprantu, paraso kad "not perfect", bet nepaaiskina kodel...kraipau galva, bandau rasti rakursa, kuris atskleistu sio kurinys trukumus, bet nerandu... Man jis tiesiog puikus, 5 :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 06 11:21)
Liux labai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 06 12:05)
Na labai grazus langai...:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 06 14:42)
6/ Cia puiki vieta issilieti bloga nuotaika tiesiog ;) Smagu, kad patinka :)
5/7/8/Dekui jums :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 06 15:23)
Mindaugai, aš pamėginsiu parašyti, kas man, kaip senai konstruktorei, atrodo neišbaigta: piešinys atrodo plokščias, be perspektyvos, nes jis turi tik konstravime vadinamą Priekinį Vaizdą (Front view). Pastatų sienas tu nupiešei, o stogų briaunos liko kaboti ore, - stogai be Šoninio vaizdo (Back View) ir sudaro neišbaigtumą tarp brėžinio ir piešinio. Tikiuosi, tu mane supratai apie ką aš tau norėjau pasakyti;) Labai patinka langų pilka spalva, juose yra gyvybė: ten žaidžia įvairūs atsalviai, atspindžiai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 06 16:08)
sprinteris...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 06 16:59)
555555555555555
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 04 06 18:33)
idomiai atrodo, taip neiprasta saunuolis 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 06 19:29)
svieziai ir gaiviai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 06 20:01)
Gražiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 04 06 21:33)
10/ dekoju jums Lima uz pastebejimus:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 07 09:28)
Kaip Kėdainiuose :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 07 20:37)
"Langai žiūro į mane," o aš- kiaurai juos...:)))5
Norėčiau gyvent viduriniame, trečiam aukšte.
Nes, nereik aukštai lipt (jei nėra lifto), šilta, saugiau, negu pirmam aukšte...
O tie, iš abiejų pusių, panašus į aristokratines patalpas, vien tik lubų aukštis,
ko gero 4,5 m. mokesčiai ten- ne man.....:)))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 08 00:03)
19/:)) puikus pasirinkimas ir interjeras ten neblogas.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 04 13 21:29)
o mes i juos :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 04 18 15:04)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 04 21 20:40)
+++
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 05 16 12:52)
nustebę žiūro...
|
|
| |