Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

daugiau dienoraštyje

 
1. vikaras    (2010 04 05 23:28)  
a kuriam aukste man apartamentai...:)5
 
 
2. Kafkis    (2010 04 05 23:31)  
You kow... Kinda fun, but still not perfect. 4,5
 
 
3. Raqana    (2010 04 05 23:52)  
Man patinka raudonis :)
 
 
4. Mindaugas SNARSKIS    (2010 04 06 00:02)  
1/Girdejau, kad antras aukstas laisvas. ;)
2/ It's not perfect, but it's mine. :)
 
 
5. Evelina Joteikaitė    (2010 04 06 01:26)  
Geras šviesos ir spalvų tarpusavio žaismas :)5
 
 
6. Bačius    (2010 04 06 04:25)  
Nesuprantu, paraso kad "not perfect", bet nepaaiskina kodel...kraipau galva, bandau rasti rakursa, kuris atskleistu sio kurinys trukumus, bet nerandu... Man jis tiesiog puikus, 5 :)
 
 
7. Vladas dobrovolskis.lt fotik®    (2010 04 06 11:21)  
Liux labai :)
 
 
8. Laura Gedžiūnaitė    (2010 04 06 12:05)  
Na labai grazus langai...:)
 
 
9. Mindaugas SNARSKIS    (2010 04 06 14:42)  
6/ Cia puiki vieta issilieti bloga nuotaika tiesiog ;) Smagu, kad patinka :)
5/7/8/Dekui jums :)
 
 
10. Lima    (2010 04 06 15:23)  
Mindaugai, aš pamėginsiu parašyti, kas man, kaip senai konstruktorei, atrodo neišbaigta: piešinys atrodo plokščias, be perspektyvos, nes jis turi tik konstravime vadinamą Priekinį Vaizdą (Front view). Pastatų sienas tu nupiešei, o stogų briaunos liko kaboti ore, - stogai be Šoninio vaizdo (Back View) ir sudaro neišbaigtumą tarp brėžinio ir piešinio. Tikiuosi, tu mane supratai apie ką aš tau norėjau pasakyti;) Labai patinka langų pilka spalva, juose yra gyvybė: ten žaidžia įvairūs atsalviai, atspindžiai...
 
 
11. Snaržas    (2010 04 06 16:08)  
sprinteris...
 
 
12. jjj    (2010 04 06 16:59)  
555555555555555
 
 
13. Evaldas Cicėnas    (2010 04 06 18:33)  
idomiai atrodo, taip neiprasta saunuolis 5
 
 
14. Kęstutis Šimatonis    (2010 04 06 19:11)  
+
 
 
15. Miau    (2010 04 06 19:29)  
svieziai ir gaiviai
 
 
16. Evaldas Činga    (2010 04 06 20:01)  
Gražiai
 
 
17. Mindaugas SNARSKIS    (2010 04 06 21:33)  
10/ dekoju jums Lima uz pastebejimus:)
 
 
18. Mindaugas Bernatonis    (2010 04 07 09:28)  
Kaip Kėdainiuose :)
 
 
19. Raimonda Sutkuvienė    (2010 04 07 20:37)  
"Langai žiūro į mane," o aš- kiaurai juos...:)))5
Norėčiau gyvent viduriniame, trečiam aukšte.
Nes, nereik aukštai lipt (jei nėra lifto), šilta, saugiau, negu pirmam aukšte...
O tie, iš abiejų pusių, panašus į aristokratines patalpas, vien tik lubų aukštis,
ko gero 4,5 m. mokesčiai ten- ne man.....:)))
 
 
20. Mindaugas SNARSKIS    (2010 04 08 00:03)  
19/:)) puikus pasirinkimas ir interjeras ten neblogas.
 
 
21. Arturas    (2010 04 10 19:11)  
+
 
 
22. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 04 13 21:29)  
o mes i juos :)
 
 
23. Aloyzas Stakelė    (2010 04 18 15:04)  
:)
 
 
24. Walldis    (2010 04 21 20:40)  
+++
 
 
25. Donatas Guzevicius    (2010 05 16 12:52)  
nustebę žiūro...
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.44
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   1905
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
50004
211918
2001 2
(balsai vėluoja viena para)