| |
 |
1.
(2010 03 23 12:30)
as matau tamstai purpuras patinka..:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 03 23 13:41)
4,5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 03 23 17:02)
1, patink kaip gavosi, spalvos nepaliestos, juosta skenuota. kompu tik dydi sumazinau :)
aciu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 03 23 18:08)
gerai prikurybinta. savotiskai ziurisi 5 uz ideja.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 03 23 19:58)
juokingų asociacijų ir interpretacijų kyla , kai hole tarp kojų ;))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 03 23 20:51)
Sauliau, nereikia poshlint ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 03 23 20:54)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 03 23 21:26)
:)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 03 23 22:39)
cool
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 03 24 01:02)
liudnas geliu darzelis.. :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 03 24 14:57)
:)+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 03 24 17:55)
+5 :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 03 25 08:26)
pakeitei savo stilių:)+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 03 25 08:50)
Gintarai, :) man atrodo saves niekada nenustosiu fotografuot. cia tiesiog nauji bandymai ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 03 27 02:31)
:))
|
|
| |