| |
 |
1.
(2010 03 17 11:37)
Standartinė fotosaloninė režisūra...Panelytė daili,gražūs plaukai...,o to kalbėjimo nesigirdi.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 03 17 11:43)
1/ standartinė mergaitė, sėdinti ant palangės. Kasdienybės režisūra.
...ne visad kalbama žodžiais... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 03 17 13:46)
Grazus portretas+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 03 17 14:33)
Edita, 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 03 17 14:33)
:) mergaitė ir foto- nestandartinės
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 03 17 15:04)
5/ dabar toks amžius, kai jie tokie... nei vaikai, nei paaugliukai... į stadartą sunku įpaišyti. Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 03 17 15:05)
kalba... tik kažką nelabai malonaus... :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 03 17 15:30)
svelni foto, nors zvilgsnis ir dviprasmiskas +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 03 17 15:55)
6/ taip. Jos nori ir koketėmis pabūti:), ir beveik moterimis, o nuotraukoje- vaikas. Todėl galbūt neturintiems tokio amžiaus mergaičių sunkiau suprasti Kalbėjimą Jos:).
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 03 17 16:03)
patiko
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 03 17 21:10)
Gražiai tonavimas žiūrisi ir ne tik...:)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 03 17 21:50)
žvilgsnis gręžiantis :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 03 18 23:35)
oi paprašysiu mieli koliekos - kolegos - imkit ir nebekalbėkit - kai ta princese atseit kalba. ko mums tada tarškėti ?
5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 03 25 22:14)
zvilgsnis ir veido israiska lyg viens kitam priestarauja, pubertatinio periodo sumaistis iamzinta
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 03 25 22:23)
15/ man dabar jie apskritai - visiška energijų, emocijų ir būsenų maišalynė... Negi ir mums taip buvo???
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 01 21:57)
gražus darbas
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 20 11:51)
gražus portretukas
|
|
| |