| |
 |
1.
(2010 02 17 15:36)
:D gerai cia :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 02 17 15:38)
..spalvota gal geriau butu..bet nieko...taip tai labai lygiai ir visai destrukturizacija netrukdo...galėtu to inkaro daugiau matytis..bet autoriaus valia tokia buvo..matyt kibo..:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 02 17 15:59)
2/ che gal del kompozicijos sushaldyto slieko,uzhmauto ant inkaro (tik) truksta...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 02 17 16:04)
:) sėkmės...nei žvyno..nei uodegos..:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 02 17 16:44)
grazus "usikai" :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 02 17 16:53)
laaaabai blogai, 1 - ner spalvu, 2 - dangus isdegintas, 3 - perdaug sarpo. Zodziu - persistengei fotoshopindamas. :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 02 17 17:17)
Nupiešta gerai tik potekstes dar nepagaunu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 02 17 17:41)
na tai dar pradekim kad horizontas pagal valti kreivas, dar truksta apacios, nes labai jau idomu kas ten po ledu dedasi, gal dar trukumas nes vienas epizodas viena kompozicija o noretusi serijos ir dar vilko zvilgsnis negerai tiesiai i mus ziuri o turetu sekti plude? oi vat pludes dar nera, aiii cia matyt dugnine... ir dar matyt kad zvaigzdziu su menuliu truksta, taciau jei cia diena tai dangus persviestas, nesimato net butino Lietuvos stintininku palidovo-gelbetoju sraigtasparnio... gal dar kiek motyvastustokas kazkaip noretusi daugiau personazu, lapes dar kokios ir dar ko nors :))))
vienu zodziu sakes tik penki ir su ta intencija kad pasitaisysite ir bus pratesimas :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 02 17 17:48)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 02 17 17:57)
9/ šiame darbe matau tik vieną gėrį, tai, kad viskas fokuse. Matyt pieštukas gerai sukalibruotas.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 02 17 17:57)
9/ patiko :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 02 17 18:15)
atsarga gedos nedaro ;)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 02 17 20:04)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 02 17 20:18)
kodėl vilkas be kasytės? :))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 02 17 20:22)
susirgs nabagas:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 02 17 20:43)
9/chaaaaaaa
11/ 3D kvadro formato
15 /Todel,kadish pradzhiu bande zhuvi gaudyt su kasyte...:-)
16/ velnias neraus...:-)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 02 17 20:46)
9/:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 02 17 21:03)
17/ maniau, kad juosta :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 02 17 21:05)
19/ dabar veidrodis taip ishtobulejo,kad kai "ishryshinau"ir ash pagalvojau,gal juosta...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 02 17 21:08)
:))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 02 17 21:15)
Nuotaikingas :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 02 17 22:11)
mėgstu vilkus įvariom pozom
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 02 17 22:12)
lupus lupini homikus est
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 02 18 15:02)
24/-:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 02 21 11:05)
Vilkelis nabagėlis eketėj žuvavo,
žuvies nepagavo, uodegą prišalo...:)))5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 02 22 21:12)
...ne uodegą prišalo, o žuvys vilką pagavo..:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 02 23 21:00)
Atsargus, matomai... :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2010 02 24 13:44)
:) +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 02 25 23:39)
+++++
|
|
| |
| |
 |
32.
(2010 02 27 21:17)
:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2010 03 01 15:07)
Šposijat vis ;)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2010 03 08 21:43)
šitas man ir tinka ir patinka
|
|
| |