Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Danas Macijauskas    (2010 02 17 15:36)  
:D gerai cia :)
 
 
2. E. J.    (2010 02 17 15:38)  
..spalvota gal geriau butu..bet nieko...taip tai labai lygiai ir visai destrukturizacija netrukdo...galėtu to inkaro daugiau matytis..bet autoriaus valia tokia buvo..matyt kibo..:)
 
 
3. Snaržas    (2010 02 17 15:59)  
2/ che gal del kompozicijos sushaldyto slieko,uzhmauto ant inkaro (tik) truksta...
 
 
4. E. J.    (2010 02 17 16:04)  
:) sėkmės...nei žvyno..nei uodegos..:)
 
 
5. Olga Vaikas    (2010 02 17 16:44)  
grazus "usikai" :)
 
 
6. Renatas    (2010 02 17 16:53)  
laaaabai blogai, 1 - ner spalvu, 2 - dangus isdegintas, 3 - perdaug sarpo. Zodziu - persistengei fotoshopindamas. :)
 
 
7. j_l    (2010 02 17 16:53)  
:)
 
 
8. Valentinas Pečininas    (2010 02 17 17:17)  
Nupiešta gerai tik potekstes dar nepagaunu
 
 
9. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 02 17 17:41)  
na tai dar pradekim kad horizontas pagal valti kreivas, dar truksta apacios, nes labai jau idomu kas ten po ledu dedasi, gal dar trukumas nes vienas epizodas viena kompozicija o noretusi serijos ir dar vilko zvilgsnis negerai tiesiai i mus ziuri o turetu sekti plude? oi vat pludes dar nera, aiii cia matyt dugnine... ir dar matyt kad zvaigzdziu su menuliu truksta, taciau jei cia diena tai dangus persviestas, nesimato net butino Lietuvos stintininku palidovo-gelbetoju sraigtasparnio... gal dar kiek motyvastustokas kazkaip noretusi daugiau personazu, lapes dar kokios ir dar ko nors :))))
vienu zodziu sakes tik penki ir su ta intencija kad pasitaisysite ir bus pratesimas :)
 
 
10. E. J.    (2010 02 17 17:48)  
:)
 
 
11. Renatas    (2010 02 17 17:57)  
9/ šiame darbe matau tik vieną gėrį, tai, kad viskas fokuse. Matyt pieštukas gerai sukalibruotas.
 
 
12. Valentinas Pečininas    (2010 02 17 17:57)  
9/ patiko :))
 
 
13. Olga Vaikas    (2010 02 17 18:15)  
atsarga gedos nedaro ;)))
 
 
14. BROK    (2010 02 17 20:04)  
:)
 
 
15. Sau    (2010 02 17 20:18)  
kodėl vilkas be kasytės? :))
 
 
16. Rūta Smailys    (2010 02 17 20:22)  
susirgs nabagas:)
 
 
17. Snaržas    (2010 02 17 20:43)  
9/chaaaaaaa
11/ 3D kvadro formato
15 /Todel,kadish pradzhiu bande zhuvi gaudyt su kasyte...:-)
16/ velnias neraus...:-)
 
 
18. Ramune M.S.    (2010 02 17 20:46)  
9/:))
 
 
19. Renatas    (2010 02 17 21:03)  
17/ maniau, kad juosta :)
 
 
20. Snaržas    (2010 02 17 21:05)  
19/ dabar veidrodis taip ishtobulejo,kad kai "ishryshinau"ir ash pagalvojau,gal juosta...
 
 
21. Kazys    (2010 02 17 21:08)  
:))
 
 
22. A.S.    (2010 02 17 21:15)  
Nuotaikingas :)
 
 
23. Kęstutis Šimatonis    (2010 02 17 22:11)  
mėgstu vilkus įvariom pozom
 
 
24. Kęstutis Šimatonis    (2010 02 17 22:12)  
lupus lupini homikus est
 
 
25. jjj    (2010 02 18 07:36)  
5
 
 
26. E. J.    (2010 02 18 15:02)  
24/-:)
 
 
27. Raimonda Sutkuvienė    (2010 02 21 11:05)  
Vilkelis nabagėlis eketėj žuvavo,
žuvies nepagavo, uodegą prišalo...:)))5
 
 
28. rimas sinkevicius    (2010 02 22 21:12)  
...ne uodegą prišalo, o žuvys vilką pagavo..:)
 
 
29. Raimondas Kuliavas    (2010 02 23 21:00)  
Atsargus, matomai... :)
 
 
30. barsas    (2010 02 24 13:44)  
:) +
 
 
31. Ramūnas Snarskis    (2010 02 25 23:39)  
+++++
 
 
32. Monika Krišinaitė    (2010 02 27 21:17)  
:)
 
 
33. R.K.D.    (2010 03 01 15:07)  
Šposijat vis ;)
 
 
34. Arturas    (2010 03 08 21:43)  
šitas man ir tinka ir patinka
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 87
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   1602
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00002
402720
1011 2
(balsai vėluoja viena para)