| |
 |
1.
(2010 02 07 21:58)
gera ornamentika
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 02 07 22:14)
Sutinku:)) Traukia akį:) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 02 07 23:39)
super
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 02 08 10:04)
arka.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 02 08 10:47)
Maloni, lengva...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 02 08 11:17)
labai graži kompozicija :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 02 08 11:57)
šiaip nemėgstu tokių montažų, bet šitas toks su skoniu :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 02 08 15:53)
grazu
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 02 08 16:50)
dailiai sudeliota
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 02 08 18:52)
(*)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 02 08 19:08)
puikus pastebėjimas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 02 08 19:42)
Xitra ximija :)
|
|
| |