| |
 |
1.
(2007 09 19 13:14)
:) mano akys taip plačiai nemato - turiu dairytis po ekraną :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 09 19 13:15)
Gražu +. Beje, simetriškas variantas, nukirpus akmenį, irgi neprasčiau atrodo, nepaisant to, kad daugeliu atvejų, kai horizontas būna per vidurį, fotografija nesižiūri
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 09 19 14:23)
labai, +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 09 19 14:51)
filosofinis pavadinimas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 09 19 15:05)
technishkas, ramus, grazus darbas! 6!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 09 19 15:14)
ogo , koks "gylis" nuotraukos.......
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 09 19 18:22)
suuuper ! :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 09 19 18:25)
kashkas su tavo fotiku negerai... +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 09 19 19:20)
Geras rakursas +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 09 19 21:26)
Labai +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 09 19 22:33)
super +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 09 20 00:09)
Labai +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 09 20 00:09)
Ispudinga.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 09 20 01:28)
Grazu...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 24 10:31)
Super
|
|
| |