| |
 |
1.
(2010 01 10 13:50)
4,5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 01 10 15:16)
zinoma, ziema geriau lauke nemiegoti, bet juk cia grazu... Labai aktualus sioms dienoms darbas, visoj Europoj salta, o ta po sniegu reik skubiai atkasti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 01 10 16:13)
gražus kailinukai...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 01 10 17:00)
Kaip tik po sniegu silciau :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 01 10 18:13)
Geras pastebėjimas, taiklus šūvis :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 01 10 18:23)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 01 10 18:30)
Gražiai užmatyta :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 01 10 22:53)
5/ m! >> "...kailiniai balčiausieji, patys nuostabiausieji..."
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 01 10 23:14)
Mešką primena arba vienuolį:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 01 10 23:31)
11/ pritariu maziukas vienuolis ;D
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 01 11 09:42)
Panašu į apsnigta žmogų, bet dar tie šeriai primena blakstieną :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 01 11 13:45)
Nice;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 01 11 22:59)
nu ir išvis nemiega, ji ten pušį uosto, romantikė
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 01 12 09:11)
geras pastebejimas ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 01 13 22:18)
Pusnynuos nykštukai miega... ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 01 17 01:15)
geras :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 01 18 22:10)
Geras pastebėjimas, ir apšvietimas patiko, +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 19 22:54)
užmigimo periodas+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 10 20 21:32)
Man ta blakstiena kaiką kitą primena... :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 10 23 19:39)
Atrodo kaip zmogus i 'kamuoli' susisukes, galvele nuleides...5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 11 24 10:11)
arba sniego zmogus su zaliais usais...
|
|
| |