Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. jjj    (2010 01 10 13:50)  
4,5
 
 
2. BROK    (2010 01 10 14:08)  
:)
 
 
3. A.S.    (2010 01 10 14:31)  
:)
 
 
4. @@@    (2010 01 10 15:16)  
zinoma, ziema geriau lauke nemiegoti, bet juk cia grazu... Labai aktualus sioms dienoms darbas, visoj Europoj salta, o ta po sniegu reik skubiai atkasti :)
 
 
5. IM    (2010 01 10 16:13)  
gražus kailinukai...
 
 
6. ♫♫    (2010 01 10 17:00)  
Kaip tik po sniegu silciau :)
 
 
7. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2010 01 10 18:13)  
Geras pastebėjimas, taiklus šūvis :)
 
 
8. Petras T.    (2010 01 10 18:23)  
:))
 
 
9. Kristelė    (2010 01 10 18:30)  
Gražiai užmatyta :)
 
 
10. 17871    (2010 01 10 22:53)  
5/ m! >> "...kailiniai balčiausieji, patys nuostabiausieji..."
 
 
11. Valentinas Pečininas    (2010 01 10 23:14)  
Mešką primena arba vienuolį:)
 
 
12. EvaldasButkus    (2010 01 10 23:31)  
11/ pritariu maziukas vienuolis ;D
 
 
13. Darkis    (2010 01 11 09:42)  
Panašu į apsnigta žmogų, bet dar tie šeriai primena blakstieną :)
 
 
14. Antanas M    (2010 01 11 11:52)  
+
 
 
15. .    (2010 01 11 13:45)  
Nice;)
 
 
16. 17871    (2010 01 11 22:59)  
nu ir išvis nemiega, ji ten pušį uosto, romantikė
 
 
17. Robis    (2010 01 12 09:11)  
geras pastebejimas ;)
 
 
18. Raimondas Kuliavas    (2010 01 13 22:18)  
Pusnynuos nykštukai miega... ;)
 
 
19. Hermis Preikštas    (2010 01 17 01:15)  
geras :)
 
 
20. Rokas Baltušnikas    (2010 01 18 22:10)  
Geras pastebėjimas, ir apšvietimas patiko, +
 
 
21. Ramūnas Snarskis    (2010 01 19 22:54)  
užmigimo periodas+
 
 
22.    (2010 10 20 21:32)  
Man ta blakstiena kaiką kitą primena... :)
 
 
23. Laura Gedžiūnaitė    (2010 10 23 19:39)  
Atrodo kaip zmogus i 'kamuoli' susisukes, galvele nuleides...5
 
 
24. beny-benasio    (2010 11 24 10:11)  
arba sniego zmogus su zaliais usais...
 
 

Gamta
Taškai: 80
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   3319
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02000
013816
1002 3
(balsai vėluoja viena para)