| |
 |
1.
(2010 01 09 09:22)
šitas personažas čia jau ne pirmą kartą - įdomus toks 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 01 09 11:19)
oho, geroji dvasia, su "nirvana" į seriją tiktų
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 01 09 11:24)
Labai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 01 09 13:04)
Personazas man sake, kad as portugalas..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 01 09 14:16)
4/ man, kad as anglas:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 01 09 21:47)
akis siurpoka
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 01 09 21:53)
liuksai.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 01 09 22:26)
9/ ir as ta aki pastebejau... blyn... sapnuosis :D
+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 01 09 22:45)
pagarbus rakursas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 01 09 22:48)
yra tame dvasios :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 01 14 20:45)
Ger
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 01 15 00:10)
aaaha! va kur pelkiu senis, senamiestin...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 01 16 21:03)
POIKĘ
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 01 18 16:21)
vaiduoklis :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 01 21 20:28)
Afi, penki
|
|
| |