| |
 |
1.
(2009 12 02 17:30)
Nostalgija... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 12 02 19:35)
2/ aciu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 12 02 20:11)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 12 02 20:14)
Švelniai :-),+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 12 02 21:14)
kaip sapne :) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 12 03 00:38)
gaiviai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 12 03 08:55)
geraY
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 12 03 15:20)
šviesa senobiška, bet šiaip liuks
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 12 03 16:29)
10/ Ka turi omenyje senobiska? :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 12 04 02:50)
aha ir man senobiska, gal ne kiek pats apsvietimas, bet pati foto apskritai.. toks jausmas, kad butu is seno albumo isplesta. Foto svajinga, duosiu 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 12 04 11:30)
Svelnu;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 12 10 03:25)
Labai labai patiko :PP
|
|
| |