Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Kaip išsaugot šio vakaro tolį ir tylą...

 
1. L.B.    (2009 12 02 17:30)  
Nostalgija... :)
 
 
2. jjj    (2009 12 02 19:16)  
5
 
 
3.    (2009 12 02 19:35)  
2/ aciu :)
 
 
4. wilderness    (2009 12 02 20:11)  
Liuks
 
 
5. Lina    (2009 12 02 20:14)  
Švelniai :-),+
 
 
6. BROK    (2009 12 02 21:14)  
kaip sapne :) +
 
 
7. Donatas Guzevicius    (2009 12 03 00:38)  
gaiviai
 
 
8. Petras T.    (2009 12 03 08:55)  
geraY
 
 
9. birute kurtinaitiene    (2009 12 03 12:58)  
+
 
 
10. Evaldas Činga    (2009 12 03 15:20)  
šviesa senobiška, bet šiaip liuks
 
 
11.    (2009 12 03 16:29)  
10/ Ka turi omenyje senobiska? :)
 
 
12. Evaldas Cicėnas    (2009 12 04 02:50)  
aha ir man senobiska, gal ne kiek pats apsvietimas, bet pati foto apskritai.. toks jausmas, kad butu is seno albumo isplesta. Foto svajinga, duosiu 5
 
 
13. Jelena Kurbatova    (2009 12 04 11:30)  
Svelnu;)
 
 
14. Edita    (2009 12 10 03:25)  
Labai labai patiko :PP
 
 

Portretas
Taškai: 80
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   1332
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00302
102717
1000 3
(balsai vėluoja viena para)