| |
 |
1.
(2009 11 30 16:41)
ne itin
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 30 16:49)
jega 5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 30 17:59)
mmmmmm.....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 30 18:58)
kul
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 30 19:01)
nice. tik didesni galetumet ideti. :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 30 19:14)
is kur cia toks idomus veidas :) +?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 30 20:01)
rastamanas :) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 30 21:34)
pati nuotrauka tai labai,,,pitakas,,,ale remelis viska gadina,,,tad 4,5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 30 22:09)
Jo, ant remo galima buvo ir labiau pasistengti... Bet portreas grazus :+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 30 22:35)
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 12 01 03:51)
6- kampė....:0))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 12 01 10:44)
jauciu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 12 01 12:38)
snoop dogg :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 12 01 13:08)
tikrai teigiamas
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 12 01 15:50)
labai labai.. prie megstamiausiu :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 12 01 18:58)
15. joa, tik pastambejes:] 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 12 05 11:18)
good one!!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 07 15:07)
15 - Thomai, vis dar įrodinėji, jog moki angliškai parašyti....
19 - Pijau, ---- || ----- ------ || ------
vos ne Latvių šaulys prie Lenino
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 01 07 16:54)
oi, tie rastamanai, tie įdomūs žmonės. MĖGSTU :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 01 17 15:10)
šiluma.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |