Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. skridoorolėktuvėlis    (2009 11 30 16:41)  
ne itin
 
 
2. IM    (2009 11 30 16:48)  
+
 
 
3. vienasdutrys    (2009 11 30 16:49)  
jega 5
 
 
4. blunkanti    (2009 11 30 17:59)  
mmmmmm.....
 
 
5. hideo    (2009 11 30 18:34)  
;)
 
 
6. Флагвамвчaйку    (2009 11 30 18:58)  
kul
 
 
7. Mindaugas SNARSKIS    (2009 11 30 19:01)  
nice. tik didesni galetumet ideti. :)
 
 
8. Vytautas    (2009 11 30 19:14)  
is kur cia toks idomus veidas :) +?
 
 
9. BROK    (2009 11 30 20:01)  
rastamanas :) +
 
 
10. Gytis Turčinskas    (2009 11 30 21:34)  
pati nuotrauka tai labai,,,pitakas,,,ale remelis viska gadina,,,tad 4,5
 
 
11. Ignas Pavliukevicius    (2009 11 30 22:09)  
Jo, ant remo galima buvo ir labiau pasistengti... Bet portreas grazus :+
 
 
12. Olga Vaikas    (2009 11 30 22:35)  
:)
 
 
13. birute kurtinaitiene    (2009 12 01 03:51)  
6- kampė....:0))
 
 
14. Dangus    (2009 12 01 10:44)  
jauciu
 
 
15. Thomas Andrijauskas    (2009 12 01 12:38)  
snoop dogg :)
 
 
16. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 12 01 13:08)  
tikrai teigiamas
 
 
17. Ida Bu    (2009 12 01 15:50)  
labai labai.. prie megstamiausiu :))
 
 
18. Nerijus Kuzmickas    (2009 12 01 18:58)  
15. joa, tik pastambejes:] 5
 
 
19. Pijus Vyčas    (2009 12 05 11:18)  
good one!!!
 
 
20.    (2009 12 07 22:58)  
5
 
 
21. Antanas Kučinskas    (2010 01 07 15:07)  
15 - Thomai, vis dar įrodinėji, jog moki angliškai parašyti....
19 - Pijau, ---- || ----- ------ || ------

vos ne Latvių šaulys prie Lenino
 
 
22. Rasa Makaraitytė    (2010 01 07 16:54)  
oi, tie rastamanai, tie įdomūs žmonės. MĖGSTU :)
 
 
23. anuka    (2010 01 17 15:10)  
šiluma.
 
 
24. Nerijus Slesariūnas    (2010 11 21 17:58)  
+
 
 

Portretas
Taškai: 99
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2455
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01014
113819
0003 4
(balsai vėluoja viena para)