| |
 |
1.
(2009 10 21 10:27)
formų žaismas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 21 10:27)
vau:))labai grazu:)+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 21 10:37)
Vasaros linksmybės ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 21 10:40)
o tu kuriuos burbuliukus labiausiai isiminei ? :-)
dailiai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 21 11:33)
gerai cia uzburbuliavo :)+++++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 21 11:49)
smagu +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 21 12:30)
Ziurisi
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 21 13:14)
Gerai j/b žiūrisi, ir kompozicijos geros +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 21 13:18)
fain
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 21 20:57)
good, gerai tie burbuliatoriai, bet paskutiniu metu budavo daugiau fotografu nei puteju :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 21 21:57)
gerai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 21 22:38)
patiko
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 21 22:56)
teigiamai serija nuteikia
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 22 08:48)
4/ na visokiu burbuliuku yra atmintyje :D
10/ jo as atsimenu kai nuejau irgi taip pat pagalvojau :) Net kazkaip nebejauku buvo traukti puska :)
Aciu visiems uz vertinimus ir teigiamas nuomones :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 22 10:01)
grazu +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 04 23:12)
Mmm.. Burbuliatorius...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 04 29 19:40)
++
|
|
| |