Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2009 10 15 22:19)  
Geras
 
 
2. Asta Mažutytė    (2009 10 15 22:27)  
Che che :)
 
 
3. Mindaugas Buivydas    (2009 10 15 22:28)  
Maksimalus minimalizmas :). Puikus kadras!
 
 
4. Priežastis    (2009 10 15 22:32)  
sakyciau, labai!!!!!+5
 
 
5. Ramune M.S.    (2009 10 15 22:32)  
oo noreciau siia fotografija minimum 60x60 cm pamatyt
labai fain
 
 
6. Sau    (2009 10 15 22:51)  
perkrauta iš esmės . 1922 m menininkai buvo drąsesni
 
 
7. Rūta Urbonaitė    (2009 10 15 23:29)  
Fantastika
 
 
8. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 16 01:11)  
patinka
 
 
9. Arvydas Venclovas    (2009 10 16 07:56)  
...
 
 
10. Gytis Turčinskas    (2009 10 16 08:40)  
ale dar daug detaliu matosi...apacioj pvz zole, vat jei ir zole butu ruke tada butu mega-minimalizmas :)
 
 
11. Olga Vaikas    (2009 10 16 09:34)  
:)
 
 
12. Jurgita K.    (2009 10 16 10:00)  
kokia ramybė :)
 
 
13. Auras Jonlaimis    (2009 10 16 10:03)  
puikiai
 
 
14. Rolandas Replevičius    (2009 10 16 11:40)  
+
 
 
15. IM    (2009 10 16 12:54)  
gražu...
 
 
16. Paulius Sakalauskas    (2009 10 16 16:20)  
super minimalizmas :) +
 
 
17. Miau    (2009 10 16 17:15)  
net neitiketina
 
 
18. Zenonas Urbonavičius    (2009 10 16 19:42)  
Paukštukas X:) +5
 
 
19. Orlandas Butkus    (2009 10 16 19:58)  
JĖGA !
 
 
20. hideo    (2009 10 16 20:04)  
smagu matyt sugrizus
 
 
21. Voverė    (2009 10 16 20:40)  
yeeeea
 
 
22. Ramus    (2009 10 16 21:18)  
nu ramybe kokia +
 
 
23. Kęstutis Šimatonis    (2009 10 16 22:00)  
ok
 
 

Gamta
Taškai: 77
Vidurkis: 4.38
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   1695
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20024
613318
2011 3
(balsai vėluoja viena para)