| |
 |
1.
(2009 10 15 22:19)
Geras
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 15 22:27)
Che che :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 15 22:28)
Maksimalus minimalizmas :). Puikus kadras!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 15 22:32)
sakyciau, labai!!!!!+5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 15 22:32)
oo noreciau siia fotografija minimum 60x60 cm pamatyt
labai fain
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 15 22:51)
perkrauta iš esmės . 1922 m menininkai buvo drąsesni
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 15 23:29)
Fantastika
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 16 01:11)
patinka
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 16 07:56)
...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 16 08:40)
ale dar daug detaliu matosi...apacioj pvz zole, vat jei ir zole butu ruke tada butu mega-minimalizmas :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 16 09:34)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 16 10:00)
kokia ramybė :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 16 10:03)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 16 12:54)
gražu...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 16 16:20)
super minimalizmas :) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 16 17:15)
net neitiketina
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 16 19:42)
Paukštukas X:) +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 16 19:58)
JĖGA !
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 16 20:04)
smagu matyt sugrizus
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 16 20:40)
yeeeea
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 16 21:18)
nu ramybe kokia +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 16 22:00)
ok
|
|
| |