| |
 |
1.
(2009 10 11 01:06)
fain.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 11 01:07)
juoba kad toks zaislas UK :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 11 01:13)
2/nelabai supratau..
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 11 03:13)
3/ o cia ne UK fotkinta?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 11 08:46)
UK..prie LT ambasados Londone.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 11 09:08)
tai va ir sakau, kad toks amerikietiskas zaislas UK padvigubina ir siaip gera efekta.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 11 10:28)
degantis paukstis :-)
nors man asmeniskai tai negrazi si masina..bet kaip bebutu vistiek malonu tokias matyti..noretusi kudroj dazniau :-)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 11 10:42)
gražu ple
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 11 11:21)
gerule masinyte:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 11 12:00)
labai +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 11 12:21)
Geras ir kadras ir masina gera.. Patiko 5 ir megiama
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 11 13:16)
omg. trys. ai lindimas į vieną vietą čia tik:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 11 13:46)
liuks serija, smagu ziuret +5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 11 14:06)
antroji - grožis
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 11 14:07)
Superine mashina :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 11 15:20)
plati juosta tink prie tos masinytes
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 11 19:18)
13/nu tay tayp, ir mašinytė užpakaliu pastatyta, kad patogiau būtų...
5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 11 19:39)
kaip bambioškė ta lempa, gerai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 11 22:44)
Ir foto ir auto... gera kokybė...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 12 18:32)
tokių kokybiškų foto čia retokai pasitaiko - smagu matyt
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 12 18:34)
kokiu čia skaneriu skenuota jei ne paslaptis :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 13 03:24)
22/ epson V500
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 14 22:12)
eee... pirmojoj bimbala retusuoti ir super duper visos !
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 11 14 15:31)
mmmmm
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 02 24 22:24)
su mielu noru ishvaziuociau...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2011 07 16 15:02)
man patiko.
|
|
| |