Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Bronica. Kodak TMAX.

 
1. Adomas Svirskas    (2009 10 11 01:06)  
fain.
 
 
2. Adomas Svirskas    (2009 10 11 01:07)  
juoba kad toks zaislas UK :)
 
 
3. tompetkus    (2009 10 11 01:13)  
2/nelabai supratau..
 
 
4. Adomas Svirskas    (2009 10 11 03:13)  
3/ o cia ne UK fotkinta?
 
 
5. tompetkus    (2009 10 11 08:46)  
UK..prie LT ambasados Londone.
 
 
6. Adomas Svirskas    (2009 10 11 09:08)  
tai va ir sakau, kad toks amerikietiskas zaislas UK padvigubina ir siaip gera efekta.
 
 
7. Andrius Z    (2009 10 11 10:28)  
degantis paukstis :-)
nors man asmeniskai tai negrazi si masina..bet kaip bebutu vistiek malonu tokias matyti..noretusi kudroj dazniau :-)
 
 
8. skarbonke    (2009 10 11 10:42)  
gražu ple
 
 
9. Andrius Elsbergas    (2009 10 11 10:53)  
+
 
 
10. Priežastis    (2009 10 11 11:21)  
gerule masinyte:)+
 
 
11. Ramus    (2009 10 11 12:00)  
labai +
 
 
12. Evaldas Cicėnas    (2009 10 11 12:21)  
Geras ir kadras ir masina gera.. Patiko 5 ir megiama
 
 
13. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 11 13:16)  
omg. trys. ai lindimas į vieną vietą čia tik:)
 
 
14. Gytis Turčinskas    (2009 10 11 13:46)  
liuks serija, smagu ziuret +5
 
 
15. Hermis Preikštas    (2009 10 11 14:06)  
antroji - grožis
 
 
16. Kafkis    (2009 10 11 14:07)  
Superine mashina :)
 
 
17. Флагвамвчaйку    (2009 10 11 15:20)  
plati juosta tink prie tos masinytes
 
 
18. Antanas M    (2009 10 11 19:18)  
13/nu tay tayp, ir mašinytė užpakaliu pastatyta, kad patogiau būtų...
5
 
 
19. ypač    (2009 10 11 19:39)  
kaip bambioškė ta lempa, gerai
 
 
20. Juozas Merčaitis    (2009 10 11 22:44)  
Ir foto ir auto... gera kokybė...
 
 
21. Auras Jonlaimis    (2009 10 12 18:32)  
tokių kokybiškų foto čia retokai pasitaiko - smagu matyt
 
 
22. Auras Jonlaimis    (2009 10 12 18:34)  
kokiu čia skaneriu skenuota jei ne paslaptis :)
 
 
23. tompetkus    (2009 10 13 03:24)  
22/ epson V500
 
 
24. Shaman    (2009 10 14 22:12)  
eee... pirmojoj bimbala retusuoti ir super duper visos !
 
 
25. Domantė    (2009 11 14 15:31)  
mmmmm
 
 
26. Olga Vaikas    (2010 02 24 22:24)  
su mielu noru ishvaziuociau...
 
 
27. nasicomy    (2011 07 16 15:02)  
man patiko.
 
 

Serijos
Taškai: 78
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   1923
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00224
325513
0012 2
(balsai vėluoja viena para)