| |
 |
1.
(2009 10 06 21:52)
kazkas idomaus. ech, kad ir kita akis matytus..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 06 22:14)
Toks mistinis portretas :). Kažkas tikrai įdomesnio :). Lelija be kalbų ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 06 22:44)
kažikiek kažiko yr šitam abrozely
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 06 22:56)
***
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 07 00:11)
o vat, kad jau kūdroj, tai 4,5 tikrai nepagailesiu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 07 00:26)
idomiai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 07 08:11)
įdomiai :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 07 09:16)
geras
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 07 14:43)
fain
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 07 16:19)
aciuuu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 07 16:39)
yra čia kažkas, 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 07 22:43)
labai fain...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 08 19:27)
Uuuu
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 08 19:28)
tikrai patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 08 20:14)
imka, aciukas;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 25 13:49)
Gražiai.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 12 04 20:27)
gražu
|
|
| |