| |
 |
1.
(2009 09 27 13:45)
patinka, kad ryskus, israiskingi tie jusu vitrazai.
neabejojant 5 :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 27 13:46)
mhm, geerai ;> 5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 27 15:59)
ačiū jums labai(:
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 27 16:57)
gražus darbas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 27 22:16)
tikrai ryskus, grazus ir spalvingas darbas! +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 27 22:40)
Aha,puikus vitrazas butu satanisku baznyciai:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 27 22:56)
6 ale kodėl satanistų:DD prajuokinai!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 27 23:16)
ziurisi +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 28 14:54)
10 ziurisi lab gerai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 28 15:11)
grožis....
5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 28 22:50)
Įdomi technika
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 29 19:53)
Nėra čia ko abejoti...:)))5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 01 17:30)
gražu,norečiau prie tokio vitražo sėdėti ir gerti kava
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 01 18:34)
nera ko abejoti - dviese :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 02 09:28)
Grazu
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 02 11:11)
Mėlynplaukės raganaitės :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 11 23:34)
puikus darbas.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 15 21:24)
faina:)+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 17 11:51)
grazu
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 23 11:16)
gražus darbas, o kur kiti?:)+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 24 19:54)
kas kiti?:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 26 13:58)
Super... :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 11 21 16:50)
pati kompozicija man labai patiko,bet aš asmeniškai nedaryčiau juodo fono,turiu omenį už figūrų.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 12 16 08:36)
22/ o kur kiti darbai, juk jau tiek laiko praėjo?:))))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 12 16 09:39)
25 - išsikvėpiau ir neišspaudžiu nieko.. noris verkt.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 12 16 10:01)
26/ pailsėk, atsigauk, tik neverk:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 02 24 23:25)
puikiai+
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 03 07 11:46)
:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 09 30 21:33)
suuuper, labai gražu !
|
|
| |