Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

a2 formato vitražas,tušas-akvarelė.

 
1. Laura Gedžiūnaitė    (2009 09 27 13:45)  
patinka, kad ryskus, israiskingi tie jusu vitrazai.
neabejojant 5 :)
 
 
2. Gerda!    (2009 09 27 13:46)  
mhm, geerai ;> 5
 
 
3. Miškų Deivė    (2009 09 27 15:59)  
ačiū jums labai(:
 
 
4. IM    (2009 09 27 16:57)  
gražus darbas
 
 
5. EvaldasButkus    (2009 09 27 22:16)  
tikrai ryskus, grazus ir spalvingas darbas! +5
 
 
6. Pelkiu Senis    (2009 09 27 22:40)  
Aha,puikus vitrazas butu satanisku baznyciai:)
 
 
7. Miškų Deivė    (2009 09 27 22:56)  
6 ale kodėl satanistų:DD prajuokinai!
 
 
8. barsas    (2009 09 27 23:16)  
ziurisi +
 
 
9. jjj    (2009 09 28 14:54)  
10 ziurisi lab gerai
 
 
10. ignius    (2009 09 28 15:11)  
grožis....
5
 
 
11. Mindaugas Buivydas    (2009 09 28 22:50)  
Įdomi technika
 
 
12. Raimonda Sutkuvienė    (2009 09 29 19:53)  
Nėra čia ko abejoti...:)))5
 
 
13. Darius Baltakys    (2009 10 01 17:30)  
gražu,norečiau prie tokio vitražo sėdėti ir gerti kava
 
 
14. Aloyzas Stakelė    (2009 10 01 18:34)  
nera ko abejoti - dviese :)
 
 
15. CHAOS THEORY    (2009 10 02 09:28)  
Grazu
 
 
16. AGU    (2009 10 02 11:11)  
Mėlynplaukės raganaitės :)
 
 
17. St    (2009 10 09 01:57)  
+
 
 
18. Olga Vaikas    (2009 10 11 23:34)  
puikus darbas.
 
 
19. Ramūnas Snarskis    (2009 10 15 21:24)  
faina:)+
 
 
20. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 10 17 11:51)  
grazu
 
 
21. Gintaras Vitulskis    (2009 10 23 11:16)  
gražus darbas, o kur kiti?:)+
 
 
22. Miškų Deivė    (2009 10 24 19:54)  
kas kiti?:)
 
 
23. j    (2009 10 26 13:58)  
Super... :)
 
 
24. Vladimiras N.    (2009 11 21 16:50)  
pati kompozicija man labai patiko,bet aš asmeniškai nedaryčiau juodo fono,turiu omenį už figūrų.
 
 
25. Gintaras Vitulskis    (2009 12 16 08:36)  
22/ o kur kiti darbai, juk jau tiek laiko praėjo?:))))
 
 
26. Miškų Deivė    (2009 12 16 09:39)  
25 - išsikvėpiau ir neišspaudžiu nieko.. noris verkt.
 
 
27. Gintaras Vitulskis    (2009 12 16 10:01)  
26/ pailsėk, atsigauk, tik neverk:)
 
 
28. dainora o kęstutytė    (2010 02 24 23:25)  
puikiai+
 
 
29. Tomas Krišinas    (2010 03 07 11:46)  
:)+
 
 
30. jjj    (2010 03 16 18:48)  
5
 
 
31. Shazam Boo    (2010 09 30 21:33)  
suuuper, labai gražu !
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   4373
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00001
301718
1004 3
(balsai vėluoja viena para)