Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Marijus *Bružila    (2009 09 22 17:28)  
kame dzhiaukas?
 
 
2. Snaržas    (2009 09 22 17:31)  
Galvojau ,kad afvtoriui* patix,jis gi skaitmenos nepripazhista...:-(
 
 
3. Walldis    (2009 09 22 17:32)  
:)))
 
 
4. Marijus *Bružila    (2009 09 22 17:34)  
tame tai yra tiesos
 
 
5. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2009 09 22 17:36)  
:)))
 
 
6. Snaržas    (2009 09 22 17:38)  
4/+ che toks edukacinis darbas (skaitau),daugelis "kudriechiu" suri pazhysta,yra daugelis ir valges (gal).o didintuvo ner mate... :-P
 
 
7. Marijus *Bružila    (2009 09 22 17:42)  
6. na po shitokio atsakymo, tai nebera ir prie ko prikibti man
 
 
8. Daiva Kielė    (2009 09 22 18:21)  
:)
 
 
9. Antanas M    (2009 09 22 18:24)  
bet jau tooky biedną tą didintuvą sudrėbei. :))
 
 
10. R.K.D.    (2009 09 22 18:48)  
O su ta LEIKA kas ten toks? :)))
 
 
11. Danielius    (2009 09 22 19:38)  
,,ah,uz tas linksmas mintis!+5
 
 
12. Bebras    (2009 09 22 20:52)  
paleis sureli :)
 
 
13. Snaržas    (2009 09 22 20:57)  
12/
...paleis sureli
ipadidins,sufokusuos
lapei snukeli....
:-)
 
 
14. Kęstutis Šimatonis    (2009 09 22 20:58)  
matem Leningrad 2 ir Krokus matėm ir dirbom raudonoj mistiskoj prietemoj,
zinom unibrom, fotobrom, gliancevaja, tisnionaja,
geri laikai buvo ...
 
 
15. Snaržas    (2009 09 22 21:15)  
14/Nakti uzhkaldavom su kaldrom bendrabuchiu langus,skubedavom ryshkinti, dzhiovinti,kol saule vel nepakildavo.....kalbu apie birzhelio naktis...
 
 
16. Ramus    (2009 09 22 21:26)  
:))
 
 
17. skruzdėlytė    (2009 09 22 21:49)  
12/ :D uz juoko doze +++++
 
 
18. Aloyzas Stakelė    (2009 09 22 22:40)  
nu tikra varna, nupi..... lapei didintuva :)
 
 
19. Sau    (2009 09 22 22:51)  
vis džiaugiuosi šalutinėmis temomis, tai rodo kūrėjo gelmę ir plotį...:))
anuso reaktyvinė potencija, sustiprinta didintuvo intencija
 
 
20. arkanoidas    (2009 09 22 23:14)  
+
 
 
21. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 09 22 23:34)  
va cia tai INTERPRETACIJA :)))
 
 
22. AUDrius a    (2009 09 23 08:22)  
didintuvas...ryškalų kvaps...vonelės...kroksiu +
 
 
23. Marius Axas    (2009 09 23 10:57)  
Čia labai primena http://www.youtube.com/watch?v=2UXCgu0SFhc
 
 
24. Snaržas    (2009 09 23 11:11)  
23/ =1:1
 
 
25. AUDrius a    (2009 09 23 11:47)  
23/ :))))))))))))))))))))) lūžau....
 
 
26. Rūta Urbonaitė    (2009 09 23 18:01)  
:))
 
 
27. Anderzakas    (2009 09 23 21:53)  
o bus karikatura apie varna su uzkanda ir lape girtuokle?
 
 
28. Snaržas    (2009 09 23 21:57)  
Zaki, po poros minuchiu imesiu....
 
 
29. Anderzakas    (2009 09 23 22:27)  
Algimantai, zinau kad to meshlo kalna prisikaupes esate, bijau kad nerasiu tu 5 skirtumu.
 
 
30. barsas    (2009 09 24 10:46)  
:) +
 
 
31. jjj    (2009 09 24 17:48)  
5
 
 
32. Pelkiu Senis    (2009 09 26 22:30)  
Lapei butu blogiau,jei varna didintuva paleistu
 
 
33. Rolandas Butkevičius    (2009 09 30 08:22)  
o, ponas, kodėl gimtadieny neapsireiškėt?
 
 
34. CHAOS THEORY    (2009 09 30 23:18)  
6 Taip tai tiesa ! :) +
 
 
35. Olga Vaikas    (2009 10 01 14:31)  
:)
 
 
36. Raimonda Sutkuvienė    (2009 10 01 18:43)  
- Lapute, kūmute, kur tavo gudrumas dingo???
Kažkaip nebūdinga jai tokia rolė...
Fain...:)))5
 
 
37. Gintaras Rupšys    (2009 10 12 23:20)  
:-)
 
 
38. ,    (2010 05 16 22:45)  
Amanita muscaria
 
 
39. Snaržas    (2010 05 16 23:16)  
29/ matau ,nepatiko mano kritika po Jusu darbu...ai,tiek tooooooo
labai neishgyvenkit...
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 83
Vidurkis: 4.32
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   2542
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20003
1014521
0101 2
(balsai vėluoja viena para)