| |
 |
1.
(2009 09 22 17:28)
kame dzhiaukas?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 22 17:31)
Galvojau ,kad afvtoriui* patix,jis gi skaitmenos nepripazhista...:-(
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 22 17:32)
:)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 22 17:34)
tame tai yra tiesos
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 22 17:36)
:)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 22 17:38)
4/+ che toks edukacinis darbas (skaitau),daugelis "kudriechiu" suri pazhysta,yra daugelis ir valges (gal).o didintuvo ner mate... :-P
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 22 17:42)
6. na po shitokio atsakymo, tai nebera ir prie ko prikibti man
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 22 18:24)
bet jau tooky biedną tą didintuvą sudrėbei. :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 22 18:48)
O su ta LEIKA kas ten toks? :)))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 22 19:38)
,,ah,uz tas linksmas mintis!+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 22 20:52)
paleis sureli :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 22 20:57)
12/
...paleis sureli
ipadidins,sufokusuos
lapei snukeli....
:-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 22 20:58)
matem Leningrad 2 ir Krokus matėm ir dirbom raudonoj mistiskoj prietemoj,
zinom unibrom, fotobrom, gliancevaja, tisnionaja,
geri laikai buvo ...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 22 21:15)
14/Nakti uzhkaldavom su kaldrom bendrabuchiu langus,skubedavom ryshkinti, dzhiovinti,kol saule vel nepakildavo.....kalbu apie birzhelio naktis...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 22 21:26)
:))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 22 21:49)
12/ :D uz juoko doze +++++
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 22 22:40)
nu tikra varna, nupi..... lapei didintuva :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 22 22:51)
vis džiaugiuosi šalutinėmis temomis, tai rodo kūrėjo gelmę ir plotį...:))
anuso reaktyvinė potencija, sustiprinta didintuvo intencija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 22 23:34)
va cia tai INTERPRETACIJA :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 23 08:22)
didintuvas...ryškalų kvaps...vonelės...kroksiu +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 23 10:57)
Čia labai primena http://www.youtube.com/watch?v=2UXCgu0SFhc
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 23 11:11)
23/ =1:1
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 23 11:47)
23/ :))))))))))))))))))))) lūžau....
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 23 18:01)
:))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 23 21:53)
o bus karikatura apie varna su uzkanda ir lape girtuokle?
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 23 21:57)
Zaki, po poros minuchiu imesiu....
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 23 22:27)
Algimantai, zinau kad to meshlo kalna prisikaupes esate, bijau kad nerasiu tu 5 skirtumu.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 24 10:46)
:) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 09 26 22:30)
Lapei butu blogiau,jei varna didintuva paleistu
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 09 30 08:22)
o, ponas, kodėl gimtadieny neapsireiškėt?
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 30 23:18)
6 Taip tai tiesa ! :) +
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 10 01 14:31)
:)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 10 01 18:43)
- Lapute, kūmute, kur tavo gudrumas dingo???
Kažkaip nebūdinga jai tokia rolė...
Fain...:)))5
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 10 12 23:20)
:-)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2010 05 16 22:45)
Amanita muscaria
|
|
| |
| |
 |
39.
(2010 05 16 23:16)
29/ matau ,nepatiko mano kritika po Jusu darbu...ai,tiek tooooooo
labai neishgyvenkit...
|
|
| |