| |
 |
1.
(2009 09 20 22:04)
o kur žurnalas ?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 20 22:07)
na po klevu labai gera žurnalą (pvz. žmonės) pasklaidyt ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 20 22:10)
Matai kaip
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 20 22:11)
Aaaa, nu jo...taip greit minties nepagavau...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 20 22:17)
ale nu liux
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 20 22:28)
Nu klevas ten dar tik klevelis, bet visa kita tikra pagunda.Dieve neleisk musų gundyti.+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 20 22:31)
labai fainas modelis
ir foto svelni
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 20 22:48)
ir kur tokių grybių po klevais prigaudai :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 20 22:53)
9> buna, pasitaiko...retai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 20 23:14)
galetu dazniau buti..
spalvos labai patiko..
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 20 23:33)
Subtilu ir tuo pačiu erotiška ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 21 00:32)
JezusMarijaKaipCiaSlepiningaIrBaisuLabaiTikrai. TaMoterisCiaPagiriojasi?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 21 01:07)
3/ tai cia tupint gerai tas daryt.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 21 06:54)
oda tai nušlifuota :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 21 06:55)
ir tas pats "adijals" buvo panaudotas senesnėje nuotraukoje :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 21 07:55)
15> oda neslifuota, tik pasviesinta visafoto, kad nebutu tokio seseliu zaismo.
Aha, tas pats skuduras ankstesnej foto...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 21 08:26)
kaip bebūtų, reikia pripažinti, kad sklinda užspausta erotika iš bruzgynų
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 21 10:07)
Nu alia taip gundanciai atrodo ... ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 21 11:05)
mielas papukas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 21 21:30)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 21 21:30)
bet kažkaip patinka
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 22 13:25)
Tikrai taip-ramiai, švelniai.
Ne uogelė raudona,
Tai spenelio šiluma,
Šviečia tiesiai čia.
:))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 22 21:55)
25>reiks konsultuotis del pavadinimu...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 23 14:41)
Zvilgsnis tai jegele: moteriskas ziaurumas - uztaisytas ir paruostas suviui :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 23 19:00)
27/ bambuko uglys is uzpakalio ir issove.
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 10 08 00:31)
Tikrai, gyvenimas po klevu....:)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 10 14 22:01)
gundo :)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 10 20 11:23)
mmmm..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 10 27 10:04)
Puiku
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 11 08 21:36)
deginasi po klevu?
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 11 08 21:39)
ir visai natūraliai, neišsigando. tiesą pasakius man ptinka kai natūralūs žmonės atrodo natūraliai. t.y. norėjau sakyt, kad štai nuogas papas, o vis tiek žvilgsnį prikausto akys.
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 11 08 21:43)
ane? nu je...
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 11 29 20:34)
oi kaip jaukiai...+:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |