Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1.    (2009 09 08 07:04)  
:)
 
 
2. Rolandas Butkevičius    (2009 09 08 08:20)  
aha, mane irgi taip nubausdavo, neleisdavo į kiemą..
 
 
3. Sigitas Daščioras    (2009 09 08 08:21)  
+
 
 
4. Grazina    (2009 09 08 09:12)  
+
 
 
5. skridoorolėktuvėlis    (2009 09 08 09:32)  
ei, sita faina
 
 
6. Renatas    (2009 09 08 10:04)  
5
 
 
7. Andrius Elsbergas    (2009 09 08 10:05)  
..degtukus po pagalve rado
 
 
8. Anderzakas    (2009 09 08 10:10)  
ne, maestra Algimanta obuoliais apmete.
 
 
9. anuka    (2009 09 08 11:00)  
jės, šitas buvo mano desktopo puošmena gana ilgą laiką :)
 
 
10. Snaržas    (2009 09 08 12:12)  
+
 
 
11. Anderzakas    (2009 09 08 12:18)  
Algimantai pamirshote prie pliusuko 3 prirashyti :)
 
 
12. Snaržas    (2009 09 08 12:22)  
11/ na, neparashyta kad -3,vadinasi +...
 
 
13. Anderzakas    (2009 09 08 12:32)  
na ir kas shiame pieshinyje uzkliuvo maestrui? papasakokite, noriu tobuleti.
 
 
14. Anderzakas    (2009 09 08 12:39)  
ash tai visas pastabas ishdestau atvirai, o jus kazkaip nesolidziai nutylite, pradedu itarti kad cia kazkokietai asmenishkumai pas jumi dominuoja,o gal ir vel dvigubus standartus taikote?
 
 
15. Bebras    (2009 09 08 12:44)  
idomiai cia is kiemo i kur :)
 
 
16. Anderzakas    (2009 09 08 12:47)  
i gatve
 
 
17. Anderzakas    (2009 09 08 14:26)  
Algimantai, kaipmat atsakykite man i paklausima, geidaunu argumentuotos kritikos, dabar einu prigulsiu pamiegoti, bo sunervinot savo tylejimu (nusimines miegosiu), o jei pabudes nerasiu konstruktyvaus atsakymo, ishsitrinsiu visa mena del jusu leksikos, juo juo, taip ir zinokite.

na gal tik du pirmus savo darbus paliksiu, lai aki dziugina kudrieciams.
 
 
18. Gintaras Vitulskis    (2009 09 08 15:45)  
fainai:) Nors per plyšiuką pažiūrėt į draudžiamą "vaisių":)+
 
 
19. Antanas M    (2009 09 08 15:51)  
17/Gerbiamasai Anderzakai, šitokio pobūdžio pasisakymais žeminate ne gerbiamą Snarskį, o pac save. Nežinau kaip kitius, bet mane šitie vienas kito užsipuldinėjimai, nuteikia nekaip. Jeigu jums kažkuo nepatiko gerbiamų Snarskių šeimyna, tai arba praneškite visai kūdrai kokie jie negeri, tipo pavogė ką, ar užmušė kurį, arba susitikę kuriam kaboke dūdas vienas kitam išmalkite ir išsiskirsite patenkinti.
O darbas tikrai geras, 5
 
 
20. j_l    (2009 09 08 17:01)  
patiko
 
 
21. Gytis Vidžiūnas    (2009 09 08 18:22)  
17/ Graudžiai juokinga..
 
 
22. Vilija Buivydė    (2009 09 08 19:16)  
labai gražu...tikra
 
 
23. Aloyzas Stakelė    (2009 09 08 20:01)  
Nubaudė? Taip jam ir reikia :) Fains darbs :)
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.38
Vertino vartotojų:   53
Žiūrėta kartų:   1431
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20008
911219
3002 6
(balsai vėluoja viena para)