| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 08 08:20)
aha, mane irgi taip nubausdavo, neleisdavo į kiemą..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 08 09:32)
ei, sita faina
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 08 10:05)
..degtukus po pagalve rado
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 08 10:10)
ne, maestra Algimanta obuoliais apmete.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 08 11:00)
jės, šitas buvo mano desktopo puošmena gana ilgą laiką :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 08 12:18)
Algimantai pamirshote prie pliusuko 3 prirashyti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 08 12:22)
11/ na, neparashyta kad -3,vadinasi +...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 08 12:32)
na ir kas shiame pieshinyje uzkliuvo maestrui? papasakokite, noriu tobuleti.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 08 12:39)
ash tai visas pastabas ishdestau atvirai, o jus kazkaip nesolidziai nutylite, pradedu itarti kad cia kazkokietai asmenishkumai pas jumi dominuoja,o gal ir vel dvigubus standartus taikote?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 08 12:44)
idomiai cia is kiemo i kur :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 08 12:47)
i gatve
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 08 14:26)
Algimantai, kaipmat atsakykite man i paklausima, geidaunu argumentuotos kritikos, dabar einu prigulsiu pamiegoti, bo sunervinot savo tylejimu (nusimines miegosiu), o jei pabudes nerasiu konstruktyvaus atsakymo, ishsitrinsiu visa mena del jusu leksikos, juo juo, taip ir zinokite.
na gal tik du pirmus savo darbus paliksiu, lai aki dziugina kudrieciams.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 08 15:45)
fainai:) Nors per plyšiuką pažiūrėt į draudžiamą "vaisių":)+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 08 15:51)
17/Gerbiamasai Anderzakai, šitokio pobūdžio pasisakymais žeminate ne gerbiamą Snarskį, o pac save. Nežinau kaip kitius, bet mane šitie vienas kito užsipuldinėjimai, nuteikia nekaip. Jeigu jums kažkuo nepatiko gerbiamų Snarskių šeimyna, tai arba praneškite visai kūdrai kokie jie negeri, tipo pavogė ką, ar užmušė kurį, arba susitikę kuriam kaboke dūdas vienas kitam išmalkite ir išsiskirsite patenkinti.
O darbas tikrai geras, 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 08 17:01)
patiko
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 08 18:22)
17/ Graudžiai juokinga..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 08 19:16)
labai gražu...tikra
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 08 20:01)
Nubaudė? Taip jam ir reikia :) Fains darbs :)
|
|
| |