Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

paveikslelis apie kita tinklapi

 
1. S.K.    (2009 09 02 20:15)  
OOO seni geri laikai, kai net manęs ten dar nebuvo :D
 
 
2. Anderzakas    (2009 09 02 20:17)  
praradote daug smagiu akimirku
 
 
3. jjj    (2009 09 02 20:26)  
5
 
 
4. Kafkis    (2009 09 02 20:40)  
5 kaip visad :)
 
 
5. d.chmieliauskas    (2009 09 02 20:51)  
smagu matyt tave kudroj, anderzak :)
 
 
6. Quintas    (2009 09 02 20:59)  
http://siauliai.mok.lt/daukantas/darbai/renesansas/www/rafaelis/raphael30.jpg :))
 
 
7. vamzdynas    (2009 09 02 21:09)  
raudoni su žirniukais man labai
 
 
8. Ramune M.S.    (2009 09 02 21:16)  
:))
 
 
9. Malvydas    (2009 09 02 21:18)  
o, kokie žmonės :)
 
 
10. Valentinas Pečininas    (2009 09 02 21:18)  
Smagu :))
 
 
11. Bebras    (2009 09 02 21:31)  
nu nu
 
 
12. K.    (2009 09 02 21:49)  
Įdomūs tipažai. O kas tai su flomasteriais? Ji "ant" anfetamino, ar kaip?
 
 
13. anuka    (2009 09 02 21:50)  
atsimenu šitą.
 
 
14. skridoorolėktuvėlis    (2009 09 02 22:23)  
galOvoje kompostas :) as nesuprantu kam jus kisat ta leksta humora, kai turit savo ir gera?
 
 
15. Anderzakas    (2009 09 02 22:27)  
o shitas atsieit jau ne mano.
 
 
16. Anderzakas    (2009 09 02 22:28)  
beja, kuom skiriasi lekshtas gumaras nuo nelekshto, pavyzdeli duokite.
 
 
17. Olga Vaikas    (2009 09 02 22:35)  
жесть :)
 
 
18. Anderzakas    (2009 09 02 23:14)  
play, shiandiena kotais uztrukote su aukshto shtiliaus pavyzdziu pajieshkomis. bet vilties vis dar neprarandu, laukiu nekantrei.
 
 
19. skridoorolėktuvėlis    (2009 09 02 23:27)  
buvo toks bajeris cia kazkada populiarius: nesikeikiu nerukau bl** nac*** cigaretes palikau. nu jo :)
 
 
20. Anderzakas    (2009 09 02 23:38)  
siulote tai uzskaityti kaop ats. i paklausima?
 
 
21. Anderzakas    (2009 09 02 23:39)  
*kaip.
 
 
22. skridoorolėktuvėlis    (2009 09 02 23:46)  
jusu reikalas. tai mano nuomone
 
 
23. Anderzakas    (2009 09 03 00:02)  
geidavau pasiulymu, bet kai nera tai ka cia jau bepadarysi...
 
 
24. arkanoidas    (2009 09 03 05:11)  
5
 
 
25. Anderzakas    (2009 09 03 07:35)  
25> Justas
 
 
26. Anderzakas    (2009 09 03 07:37)  
25< signala priemiau, enigma funkcionuoja normaliai. laukiu nauju praneshimu ish centro.
 
 
27. zavas    (2009 09 03 09:22)  
:D:D:D:D geras
 
 
28. Baronas    (2009 09 03 09:30)  
O taip!
 
 
29. Anderzakas    (2009 09 03 12:55)  
o kaip?
 
 
30. Adomas Svirskas    (2009 09 03 15:41)  
:)
 
 
31. Daiva Kielė    (2009 09 03 17:44)  
smagiai žiūrisi, kol perskaičiau visas replikas personažu... :) o apie kokį tinklalapį :)?
 
 
32. Anderzakas    (2009 09 04 22:05)  
32< replikoje apie nibelunga parashyta.
 
 
33.    (2009 09 06 14:07)  
Įdomiai, tik gaila, kad išdergiama lietuvių kalba.
 
 
34. U.M    (2009 09 06 20:58)  
ale linksma tame "kitame" :D:D:D
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 88
Vidurkis: 4.37
Vertino vartotojų:   62
Žiūrėta kartų:   2825
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
520210
722221
2001 5
(balsai vėluoja viena para)