| |
 |
1.
(2009 09 02 20:15)
OOO seni geri laikai, kai net manęs ten dar nebuvo :D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 02 20:17)
praradote daug smagiu akimirku
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 02 20:40)
5 kaip visad :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 02 20:51)
smagu matyt tave kudroj, anderzak :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 02 20:59)
http://siauliai.mok.lt/daukantas/darbai/renesansas/www/rafaelis/raphael30.jpg :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 02 21:09)
raudoni su žirniukais man labai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 02 21:16)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 02 21:18)
o, kokie žmonės :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 02 21:18)
Smagu :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 02 21:31)
nu nu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 02 21:49)
Įdomūs tipažai. O kas tai su flomasteriais? Ji "ant" anfetamino, ar kaip?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 02 21:50)
atsimenu šitą.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 02 22:23)
galOvoje kompostas :) as nesuprantu kam jus kisat ta leksta humora, kai turit savo ir gera?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 02 22:27)
o shitas atsieit jau ne mano.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 02 22:28)
beja, kuom skiriasi lekshtas gumaras nuo nelekshto, pavyzdeli duokite.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 02 22:35)
жесть :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 02 23:14)
play, shiandiena kotais uztrukote su aukshto shtiliaus pavyzdziu pajieshkomis. bet vilties vis dar neprarandu, laukiu nekantrei.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 02 23:27)
buvo toks bajeris cia kazkada populiarius: nesikeikiu nerukau bl** nac*** cigaretes palikau. nu jo :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 02 23:38)
siulote tai uzskaityti kaop ats. i paklausima?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 02 23:39)
*kaip.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 02 23:46)
jusu reikalas. tai mano nuomone
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 03 00:02)
geidavau pasiulymu, bet kai nera tai ka cia jau bepadarysi...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 03 07:35)
25> Justas
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 03 07:37)
25< signala priemiau, enigma funkcionuoja normaliai. laukiu nauju praneshimu ish centro.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 03 09:22)
:D:D:D:D geras
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 03 09:30)
O taip!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 03 12:55)
o kaip?
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 03 15:41)
:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 09 03 17:44)
smagiai žiūrisi, kol perskaičiau visas replikas personažu... :) o apie kokį tinklalapį :)?
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 09 04 22:05)
32< replikoje apie nibelunga parashyta.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 09 06 14:07)
Įdomiai, tik gaila, kad išdergiama lietuvių kalba.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 06 20:58)
ale linksma tame "kitame" :D:D:D
|
|
| |