| |
 |
1.
(2009 09 02 10:25)
maloniai žiūrisi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 02 11:14)
puikiai+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 02 11:16)
dreamy +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 02 12:06)
kaip is sapnu... labai graziai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 02 12:07)
Nuostabiai.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 02 12:28)
+5 :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 02 12:29)
teig
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 02 12:57)
mėgstu pomidorus
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 02 13:04)
faina
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 02 16:17)
gražu+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 02 16:23)
manipulliacija?
siaip grazu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 02 16:29)
Patiko. +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 02 16:41)
Na ash kaip visad sakau, kad kompozicija nelabai man atrodo teisinga. Bet pasilaikau savo nuomone sau (bl... jau parasiau cia :D) ir vertinu 5 uz bendra grazu vaizda ir ideja ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 02 19:55)
ū, kažkaip kaklas ištįso net :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 02 20:00)
labai..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 02 21:25)
Truputi kairiau nameli ir kiek pakirpus butu dar smagiau 4,5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 02 21:42)
pasaka
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 02 22:42)
penki
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 03 17:08)
gerai žiūrisi, kaip iš sapno atkeliavusi fotografija.
|
|
| |