Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Dainora RRR    (2009 08 31 20:36)  
labai patinka
 
 
2. E.D.    (2009 08 31 20:57)  
+
 
 
3. Vaiva    (2009 08 31 21:20)  
va čia tai jėgiškai!
 
 
4. Bebras    (2009 08 31 22:01)  
spalvos tokios ....
 
 
5. Gintaras Rupšys    (2009 09 01 00:47)  
uaaauu, patiko :-)
 
 
6. lin    (2009 09 01 01:11)  
Egles zalciu karalienes motyvai :)
 
 
7. skruzdėlytė    (2009 09 01 01:31)  
koks kontastas, uoga
 
 
8. Danas Macijauskas    (2009 09 01 01:48)  
bendrai paemus grazu. Tik man mergina kazkaip siek tiek per arti krasto ir kokybes daugiau noretusi, bet bendrai vertinu darba gerai :)
 
 
9. vital    (2009 09 01 02:44)  
+
 
 
10. Antanas M    (2009 09 01 07:31)  
5
 
 
11. ignius    (2009 09 01 07:45)  
5
 
 
12. Arvydas Kupstys    (2009 09 01 08:05)  
kirpčiau apačią sulig žolių? viršum, betgi vistiek geras darbas.
 
 
13. Arturas Kupcinskas    (2009 09 01 08:15)  
+5
 
 
14. wiga    (2009 09 01 10:03)  
laaaabai ... +5
 
 
15. Gedas    (2009 09 01 11:25)  
spaudziu penkis !!!
 
 
16. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 09 01 12:10)  
kaip is pasakos :)
efektingas vaizdelis
 
 
17. Ramus    (2009 09 01 12:58)  
Baltija +
 
 
18. Rolandas Butkevičius    (2009 09 01 14:00)  
liuks labai
 
 
19. IM    (2009 09 01 17:18)  
patiko+5
 
 
20. Daiva Kielė    (2009 09 01 18:33)  
:)
 
 
21. Petras T.    (2009 09 01 18:38)  
6/...pieno puta atplaukia... gyvas...:)
 
 
22. no.5    (2009 09 01 19:31)  
+
 
 
23. skridoorolėktuvėlis    (2009 09 01 20:11)  
kas kokybei? :(
 
 
24. Julius pils    (2009 09 01 20:33)  
tapybiškai
 
 
25. arkanoidas    (2009 09 01 20:41)  
5
 
 
26. Vinile    (2009 09 01 20:57)  
'rodosi audra artinasi'..... :)
 
 
27. jjj    (2009 09 01 22:08)  
liuks ir vel liuks 10
 
 
28. Kęstutis Šimatonis    (2009 09 01 23:57)  
:)
 
 
29. Hermis Preikštas    (2009 09 02 11:30)  
tapybiškai
 
 
30. Valentinas Pečininas    (2009 09 02 21:22)  
Gerai gavosi
 
 
31. Henrikas Lesniakas    (2009 09 08 20:36)  
Jaučiu sušlapot : ))
 
 
32. Gintaras Vitulskis    (2009 09 08 21:38)  
kokie debesys...:)+
 
 
33. Danielius    (2009 09 09 17:31)  
31/...kaip i aki:).pataikiai:),,,teko jau ir dar kaip....
 
 
34. Rūta Rylaitė    (2009 09 16 11:48)  
o technika sausa liko? :)
 
 
35. Fortunatas Dirginčius    (2009 09 22 20:20)  
dramatiška ir gražu. 5
 
 
36. Saulius Arlauskas    (2009 09 23 09:35)  
vel shopinimai - blogai, atrodo ne kaip. bent kompoza beveik beveik pagauta kazkokia.
 
 
37. Olga Vaikas    (2009 10 23 20:55)  
idomi
 
 
38. Ramūnas Snarskis    (2009 11 04 20:14)  
+
 
 

Kita
Taškai: 75
Vidurkis: 4.41
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2318
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20032
513816
0000 1
(balsai vėluoja viena para)