Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 16 15:57)  
Fainas portretas

http://www.youtube.com/watch?v=tWjNFC-FinU
 
 
2. seklys morka    (2009 08 16 16:00)  
ooo tai jau didelė :oD
 
 
3. Matilda    (2009 08 16 16:02)  
morka -> kodel nusprendei kad tai amzius?
 
 
4. elinax    (2009 08 16 16:30)  
22
 
 
5. Aistė Putriutė    (2009 08 16 16:31)  
wow
 
 
6. aidas a .    (2009 08 16 16:36)  
Ne tai sveikinu, jei jau taip nutiko ;-) !!!
 
 
7. aidas a .    (2009 08 16 16:40)  
Siek tiek senesne (~+10 metu), bet labai gera daina ta proga:
http://www.youtube.com/watch?v=XrkThaBWa5c
 
 
8. cruxman    (2009 08 16 17:06)  
Hm, kas gi tai galėtų būti, jei ne amžius?:D
 
 
9. Matilda    (2009 08 16 17:25)  
aidai _ patiko daina :)
 
 
10. Inga Inge    (2009 08 16 17:58)  
patinka. Su!!!
 
 
11. donnY    (2009 08 16 18:01)  
geras portretas. +5
 
 
12. Matilda    (2009 08 16 18:17)  
cruxman_ matyt tai buvo desimta valanda vakaro ; )
 
 
13. Marijus *Bružila    (2009 08 16 20:18)  
pagirtina
 
 
14. Snaržas    (2009 08 16 22:21)  
LuX
 
 
15. arkanoidas    (2009 08 16 22:22)  
5
 
 
16. UTOPIA    (2009 08 16 23:28)  
jega ;)
 
 
17. Walter    (2009 08 17 01:13)  
ilgai dar Matylda vogsi nuotraukas?
 
 
18. Anderzakas    (2009 08 17 01:15)  
administracijos taisyklese parashyta, kad deti svetimus darbus yra negerai.
todel nesuprantu kodel zmones taip liaupsina vogta nuotrauka?

http://www.digart.pl/praca/1342637/boutiquetravel2.html
 
 
19. Walter    (2009 08 17 01:16)  
Ypac zavus snargzu komentarai :D
 
 
20. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 01:16)  
darot geda Glasgow bendruomenei, matilda. besarmate
 
 
21. Anderzakas    (2009 08 17 01:25)  
kazkaip nerimtai cia administracija dirba, jei tokius dalykus toleruoja, pastebiu jau ne pirma karta toki reishkini cia.

taip taip Mindaugai Snarski (rorkai) , kaiptik jus ir turiu omeny.
 
 
22. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 01:28)  
oba cia ne Matildos nuotrauka?
 
 
23. Anderzakas    (2009 08 17 01:33)  
tu del savo apsivogimo rupinkis mindaugas snarskis
 
 
24. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 01:36)  
Apie ka kalbate ANDRIUS ZAKŠAUSKAS?
 
 
25. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 01:38)  
beje apie baigiame mokykla albumo virseli, tai turiu jums liudnu ziniu :)
 
 
26. Anderzakas    (2009 08 17 01:39)  
kalbu apie tave Mindaugas Snarskis (rorkas)
 
 
27. Anderzakas    (2009 08 17 01:41)  
liudink, labai smalsu. ka delfinai ciaushka.
 
 
28. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 01:43)  
tuoj pala surasiu
 
 
29. Anderzakas    (2009 08 17 01:48)  
nekantrauju
 
 
30. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 01:55)  
snarski, greiciau stenek, nedegink brangaus rimtu vyru laiko
 
 
31. Anderzakas    (2009 08 17 01:57)  
aha tikrai, mindaugeli, ilgai rausi tas liudnas zinias, pradedu nerimauti :)
 
 
32. Walter    (2009 08 17 01:58)  
gili siknaskyle, tai ir rausiasi ilgai
 
 
33. Anderzakas    (2009 08 17 02:00)  
:D
 
 
34. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:02)  
daug prisiminimu joje palikta matyt
 
 
35. Anderzakas    (2009 08 17 02:03)  
gal mindaugas pats rasho tas zinias, kad taip uztruko?
 
 
36. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:04)  
tai kad jam su rasyba prastai sekasi. jam labiau patinka temzej su raketa varinet
 
 
37. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:06)  
kaip buratinui. pardave tetes karlo pirkta elementoriu ir plukdosi
 
 
38. Anderzakas    (2009 08 17 02:07)  
teko girdeti, kad delfinai geri plaukikai.
 
 
39. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:07)  
kvailutis. nezino kad galetu ir be raketos, sudukai bei buratinai juk ir siaip pluduriuoja be pagelbos
 
 
40. Vaiva    (2009 08 17 02:08)  
tai jau tikrai labai gražu kai tarp dienos geriausių vogta foto:)
 
 
41. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:11)  
buvau pries velykas juru muziejuj, tai ruoni maciau griovyje lauke. du net. paklausiau kodel jie ne viduj, ta pasake kad kol mindogas delfinu dirbs ten, ruoniai kategoriskai atsisako viduje but
 
 
42. Vaiva    (2009 08 17 02:12)  
geri anekdotai:)
 
 
43. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:13)  
man regis snarskiukuj kumstis uzstrigo gerojoj betraukiant kompromata. kaip bezdzionei su apelsinu gavosi. nezino, kad jei paleis - istrauks ranka
 
 
44. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 02:14)  
ERIC SCALA tau nieko nesako antras albumas pirmas darbas.

http://www.ericscala.com/personal.htm
 
 
45. Anderzakas    (2009 08 17 02:15)  
galima suprasti tuos ruonius, tie delfinai ims per lanka shkineti, tashkytis, visokius gimnastinius pratimus atlikineti, jokios ramybes gi, geriau jau tada lauke voliotis.
 
 
46. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 02:16)  
http://www.melofanas.lt/katalogas/images/goods/18115_cd_marijonas_mikutavicius_baigeme_mokykla.jpg
 
 
47. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 02:17)  
ERIC SCALA tau nieko nesako antras albumas pirmas darbas.

http://www.ericscala.com/personal.htm

http://www.melofanas.lt/katalogas/images/goods/18115_cd_marijonas_mikutavicius_baigeme_mokykla.jpg


hmmm.... na na na Andriau ZAKŠAUSKAi
 
 
48. Anderzakas    (2009 08 17 02:18)  
mindaugas, gal tu pasakysi ka man turetu tai sakyti?
 
 
49. Anderzakas    (2009 08 17 02:20)  
nes man tas tavo puslapis kotai nesivarto
 
 
50. Walter    (2009 08 17 02:21)  
delfinu sudai klampus, pristabdo net web saitu vartyma :D
 
 
51. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:21)  
tai ka ten mindogai iziurejai? kad veidas nupiestas? pralinksmino.
 
 
52. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 02:22)  
Man atrodo tavo perpiestas darbas kalba uz save. Tai tiek labanakt. ;)
 
 
53. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:26)  
pailsek, akivaizdu, kad smegenu likuciai perkaito, nes visiska brieda kalbi
 
 
54. Anderzakas    (2009 08 17 02:27)  
na su tavo vaizdinio intelekto luoshumu galima betka uz ausu pritempti, bet man teko girdeti kad paranoja gydoma.
truputi gaila, kad manes nuliudinti nepasiseke, visgi ilgokai jieshkojai :)
 
 
55. Anderzakas    (2009 08 17 02:31)  
te per plastmase nufotkintas cd gal tave mindaugeli klaidina, nes originalas visai nepanashu i tavo siuloma varianta, beja uzpernai anas dar sceneje kabejo, bet dailininkas man patiko, teisingai dirba. aciu uz linka.
 
 
56. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:32)  
na gerai kad jaunuolis apskritai varto tokius dalykus va, lavina proteli savo, bando lyginti, gal ne viskas dar prarasta.
 
 
57. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 17 02:40)  
Mielas Anderzakai..vienaip ar kitaip gal ir esi igaudes digital art galimybes..bet perziurejus Eric Scala darbus teliko pripazint kad esi PLAGIATORIUS...!
Gal Taves ir nenuliudinau, o gal ir kitu bendruomens nariu su savo paieskos rezultatu... bet vienaip ar kitaip visi Tavo (tiek padaryti tiek ateities) darbai netures dideles vertes.. cia jau mano asmenine nuomone.

:)
 
 
58. Anderzakas    (2009 08 17 02:42)  
kad tik butu ka lavinti, nes nekaikurie pavyzdziai rodo, kad buna ishimciu kur nelabai kas ten ir lavinasi, nors tu galva prasiskelk.
 
 
59. Anderzakas    (2009 08 17 02:46)  
mindaugai, kazkaip vienodai rodo man tavo isitikinimai, gali galvoti kaip tau patinka, to priezastis gludi visai kitur , o ne mano menineje verteje, beja tu vienintelis kuris mane plagijatorium vadini :) kiti nors ir turi interneta bet kazkodel nesuranda.
vien zo snarski-rorkai, sekmes plagiajavimo jieshkojimuose, esi igudes tame.
 
 
60. Apolonijus Šikūnas    (2009 08 17 02:48)  
mindaugai snarski, tavo asmenine nuomone idomi tik tau, nes tamstos asmenybe per mazos gramaturos yra, kad ta nuomone butu svari ir kazkam idomi. taigi kaip sakei, eik miegot. rytoj viskas atrodys graziau, atlegs paaugliskas piktumas
 
 
61. Anderzakas    (2009 08 17 02:55)  
http://art.scene.lt/process.php/page.workinfo;work.136417
eik mindaugeli paziurek originala, ir tas per puse sumazintas :) jaunasis specialistas :)
 
 
62. Anderzakas    (2009 08 17 03:33)  
suprantu Mindaugas Snarskis kad savo "liudnomis ziniomis" norejai nuslysti nuo pradetos temos ("geriausia ginyba puolimas" arba biezdariu pamegta formule "jei ash to nemoku tai ir kiti tokie patys, arba plagiatoriai" ir tt ir pan) bet vizgi Mindaugas Snarskis, kaip ten su tuo >rorku< ?
ar smagu vogti Walterio darbus?
 
 
63. Rasa Makaraitytė    (2009 08 17 03:49)  
Kas čia per conversation'ai? :)

Man nuotrauka patinka! Trupučiuką primena senas senųjų "Vogue" fotografijas :) 5
 
 
64. Anderzakas    (2009 08 17 03:51)  
Rasa< nuotrauka vogta. o patinka ji ar nepatinka cia kitas klausymas.

http://www.digart.pl/praca/1342637/boutiquetravel2.html
 
 
65. Anderzakas    (2009 08 17 03:54)  
ir dar pastebejimas tai autoportretas ir tikroji autore lietuvishkai nekalba.
 
 

Portretas
Taškai: 75
Vidurkis: 4.52
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2291
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10224
510418
0010 3
(balsai vėluoja viena para)