| |
 |
1.
(2009 07 21 17:42)
patiko man, ypatingai paskutine.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 07 21 17:59)
dėkui : )
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 21 18:16)
pirma per ,,švari", kitos kiek gyvesnės
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 21 18:26)
ka turi omeny "shvari"? : ) achiu
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 07 21 18:35)
Fainai :) Smagiai ziurisi. +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 07 21 19:28)
man graziai isdeliojai nuotraukas serijoje
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 21 19:37)
Patiko man ši istorija :) Įtikino :) +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 07 21 19:44)
6./ dėkui, ilgai ieškojau tinkamiausios eilės tvarkos, iš pradžių mintis buvo pirmą su paskutine vietom sumainyt : )
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 21 19:45)
7./ ačiū
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 07 21 20:03)
originaliai, +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 21 20:13)
Paskutinėje jau NUSIPOILSIAVĘS :D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 07 21 20:15)
aha, galutinai : ) į dienos pabaigą jau tik voliotis išėjo : )
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 21 20:17)
antra ir trečia veža :) fainos :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 21 20:18)
ačiū, petrushka : )
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 21 20:20)
4/ turėjau galvoj, kad ji per sterili ir tiesmuka, o kitose atsiranda detalės, kurios leidžia susikurti nuotaiką:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 21 20:23)
supratau : ) na ji tokia "įžangėlė"
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 21 20:48)
o man kaip tik pirma ko gero labiausiai :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 21 21:01)
liuks
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 21 21:03)
ačiū, Rūta ir ačiū Milda : )
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 21 22:57)
Šaunuolis kad iš kuklumo nemirsi --jaunas ir perspektyvus . :D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 21 22:59)
nu arkanoidai ką daryt - modelis toks ir yra : )) gali ingos jankauskaitės paklaust - ta pati pasakys : )
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 21 23:31)
kažkaip aš visada už tokias fotkes. spalvos ar kultūra gatvės ar kas paperka, nežinau.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 21 23:57)
paskutine tai nugikluoja ;D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 22 01:33)
oba. įdomiai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 22 05:10)
ne
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 22 07:40)
:))) paskutinė prajuokino
Faina serija
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 07 22 07:51)
+5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 07 22 12:52)
fain,patink : }}}
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 07 22 16:10)
oho, labai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 07 22 16:12)
Ačiū, Giedriau
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 07 22 16:25)
gerai
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 07 26 14:58)
labai patiko... ciza biski uzknisa.. siaip super!
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 07 26 15:12)
shaman, o kode cigarete uzhknisa? ruko tai ruko zhones, ka daryt ; )
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 07 27 17:26)
paskutine topas
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 09 29 00:42)
patiko istorija. penki
|
|
| |