| |
 |
1.
(2009 07 13 17:50)
Nu labai gerai:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 07 13 18:00)
patraukia akį ši foto...+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 13 18:08)
atrodo, kad už nugaros vandens peizažas :) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 13 18:27)
grazu, lelija!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 07 13 18:56)
gele :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 13 23:01)
daili
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 07 14 00:41)
grūdas ant grūdo. mm
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 14 07:09)
ir tame grūde dar grūdas...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 07 14 07:28)
patiko
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 14 07:51)
:) fainai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 07 15 08:21)
Asmeniškai aš ebūčiau dėjęs tekstūros, nes beveik visai pradingsta šviesos žaismas, o jis čia labai fainas... Bet visteik gražu ;) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 21 17:54)
puiki
|
|
| |