| |
 |
1.
(2009 07 10 09:32)
tikrai kad vesu :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 07 10 09:33)
stebuklinga serija...
va tik norėčiau sujungti viską į ratą ir sėdėti, žiūrėti, svajoti, sapnuoti....
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 10 09:47)
labai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 10 10:02)
1,3 / aciu labai!
2/ labai dziaugiuosi jog Jums taip patiko ir sukelia tokius norus! Dekoju labai!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 07 10 10:03)
ledo karaliene prisiminiau... grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 07 10 10:03)
Gera serija+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 10 10:10)
labai gerai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 10 10:26)
5/ geros asociacijas sukele ir Jums, puiku :) Aciu.
6,7,8 / aciu labai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 10 15:58)
5 :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 10 22:04)
Puikiai!
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 11 01:37)
graziai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 11 02:20)
Labai gaivu, nuostabi serija :) +5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 11 02:33)
tikrai.. liuks
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 11 02:50)
10-16/ dekoju Jums visiems labai!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 11 09:03)
Labai patiko! +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 11 09:07)
super svelnumas!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 11 22:20)
va šita serija jau įdomi...
mano kuklia nuomone
+5
:]
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 12 01:23)
18,19/ aciu :)
20/ kodel kuklia? Visu nuomones vertinamos! Ir labai Tau dekoju!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 14 02:52)
šitas patiko
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 08 22 18:13)
nagi lb gerai, Ignai! :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 08 20:42)
patiko, labai idomiai ziurisi :-)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |