| |
 |
1.
(2009 07 07 21:56)
Lelija
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 07 22:23)
Kažkas vampyriško. Veidas šaltas, kaip ledas, žvilgsnis sustingęs. Kur iltys?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 07 22:28)
:)) prajuokinot.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 07 08 00:29)
Kūdron ir 4,5.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 08 00:38)
Gintare tu beproto graži - tobulos veido proporcijos,bruožai.Pritariu,kažkoks vampyriškumas, akys stiklinės,lūpos taip suspaustos.... manau labai aukšto lygio darbas.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 07 08 01:02)
+,
7. gal graži ir su protu ;?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 08 01:34)
lyg Švenčiausioji Mergelė Marija... ypač ta skara anr galvos tokį įspūdį sukuria :)
labai įspūdinga ! 5 ir į mėgstamas :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 07 08 08:05)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 08 08:54)
aš kadangi mėgstu asociacijas, tai pasidalinsiu, ką priminė šis darbas. Yra toks filmas "Krovavaja grafinia Batorij", apie Stepono Batono giminaitę, kuri neva žudė jaunas mergeles, nes pavydėjo joms grožio ir jaunystės..:)
Iš techninės pusės man blizganti lūpa kliūna, o dėl grožio ir proporcijų pritariu 7 komentarui. Norėčiau Tave pafotografuoti :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 07 08 09:03)
Tu tik nepagalvok, kad Tu į žudikę panaši ;)) tą filmą pamačius kyla visai kitoks įspūdis, negu pavadinimas sako :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 08 09:43)
9/ norejau kazka panasaus parasyti:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 08 09:47)
sviesa ant veido ir akys
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 08 10:11)
marija magdaliete
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 08 10:12)
Prtitariu 7.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 08 10:31)
Žvilgsnis pakeriantis, o veido bruožai tarsi gyvos skulptūros
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 08 12:20)
4,5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 08 13:22)
7/ Aciu :)
8/ Gal... :))
10/ ;)
11/ dekui, o del fotografavimo as uz :) tik reiks gerokai aplauzyti mane, kad veido nekraipyciau :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 08 15:01)
Gintare, eini i prieki septynmyliais batais! Sveikinimai didziausi!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 08 15:13)
Aciu Neringa :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 08 16:56)
Tikrai ilčių trūksta :P
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 08 18:06)
puikiai! imu i megiamas :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 08 20:22)
labas:) siaip kazkas su kokybe ne?
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 08 23:18)
nia,man grudinis periodas, reik nereik kraunu... bet jau viskas, paskutinis sitas nugrudintas, nes juostinuka savo uzvakar gavau, tai su juo tikraji grudeli gaudysiu :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 08 23:42)
Gaila negalima keiktis,nusikeiksiu uzh PC ribu ...:-)
9 !
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 07 09 15:23)
26/ :) dekui
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 07 11 23:55)
wow :) grazu!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 07 17 13:28)
Pirma mintis - Madona, cia ne ta kur dainininke, cia apie Dievo motina. Labai jau susikaupes ir sustinges zvilgsnis, taarsi susirupinus del kudikelio, o uz sienu musis su kryziuociais :) . Kas gerai jau visi isliaupsino, ka jau prie 7/ bepridurti. Ka noreciau keisti - tik skraiste dengiancia galva i vienspalve, kad neblaskytu zvilgsnio kontrastu tyrinejimui. Turinte talenta ir neapleiskit o vystykit tai, kas Jums duota.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 07 17 15:46)
Aciu, RS uz pastebejimus ir paskatinima. :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 07 19 12:24)
Pirma tai iskarto klausimas, kur as ja maciau?kogero daug Sv. Marijos statuleliu prisiziurejus, ir panasumu ir poza :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 07 21 19:30)
o man ant veido kliuna tik vienas dalykas-ant smakro esantis spuogas ar apgamas, kazkaip kliuna, o siaip viskas puiku.
|
|
| |