Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Algirdas Juška    (2009 07 07 21:56)  
Lelija
 
 
2. Katė    (2009 07 07 21:57)  
+
 
 
3. Vaidotas Vilkas    (2009 07 07 22:23)  
Kažkas vampyriško. Veidas šaltas, kaip ledas, žvilgsnis sustingęs. Kur iltys?
 
 
4. Gintarė D.    (2009 07 07 22:28)  
:)) prajuokinot.
 
 
5. Jūratė G    (2009 07 07 23:16)  
+
 
 
6. arkanoidas    (2009 07 08 00:29)  
Kūdron ir 4,5.
 
 
7. Miškų Deivė    (2009 07 08 00:38)  
Gintare tu beproto graži - tobulos veido proporcijos,bruožai.Pritariu,kažkoks vampyriškumas, akys stiklinės,lūpos taip suspaustos.... manau labai aukšto lygio darbas.
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2009 07 08 01:02)  
+,
7. gal graži ir su protu ;?
 
 
9. mūza    (2009 07 08 01:34)  
lyg Švenčiausioji Mergelė Marija... ypač ta skara anr galvos tokį įspūdį sukuria :)
labai įspūdinga ! 5 ir į mėgstamas :)
 
 
10. Dangus    (2009 07 08 08:05)  
:)
 
 
11. Kristina Petrošių    (2009 07 08 08:54)  
aš kadangi mėgstu asociacijas, tai pasidalinsiu, ką priminė šis darbas. Yra toks filmas "Krovavaja grafinia Batorij", apie Stepono Batono giminaitę, kuri neva žudė jaunas mergeles, nes pavydėjo joms grožio ir jaunystės..:)
Iš techninės pusės man blizganti lūpa kliūna, o dėl grožio ir proporcijų pritariu 7 komentarui. Norėčiau Tave pafotografuoti :))
 
 
12. Kristina Petrošių    (2009 07 08 09:03)  
Tu tik nepagalvok, kad Tu į žudikę panaši ;)) tą filmą pamačius kyla visai kitoks įspūdis, negu pavadinimas sako :))
 
 
13. Baronas    (2009 07 08 09:43)  
9/ norejau kazka panasaus parasyti:)
 
 
14. ms    (2009 07 08 09:47)  
sviesa ant veido ir akys
 
 
15. giedrius (paukstukas)    (2009 07 08 10:11)  
marija magdaliete
 
 
16. Paulina Mėlinytė    (2009 07 08 10:12)  
Prtitariu 7.
 
 
17. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2009 07 08 10:31)  
Žvilgsnis pakeriantis, o veido bruožai tarsi gyvos skulptūros
 
 
18. Algirdas Juška    (2009 07 08 12:20)  
4,5
 
 
19. Gintarė D.    (2009 07 08 13:22)  
7/ Aciu :)
8/ Gal... :))
10/ ;)
11/ dekui, o del fotografavimo as uz :) tik reiks gerokai aplauzyti mane, kad veido nekraipyciau :))
 
 
20. Neringafoto    (2009 07 08 15:01)  
Gintare, eini i prieki septynmyliais batais! Sveikinimai didziausi!
 
 
21. Gintarė D.    (2009 07 08 15:13)  
Aciu Neringa :)
 
 
22. Saulius Saulevičius    (2009 07 08 16:56)  
Tikrai ilčių trūksta :P
 
 
23. Inga Inge    (2009 07 08 18:06)  
puikiai! imu i megiamas :)
 
 
24. Imantas    (2009 07 08 20:22)  
labas:) siaip kazkas su kokybe ne?
 
 
25. Gintarė D.    (2009 07 08 23:18)  
nia,man grudinis periodas, reik nereik kraunu... bet jau viskas, paskutinis sitas nugrudintas, nes juostinuka savo uzvakar gavau, tai su juo tikraji grudeli gaudysiu :)
 
 
26. Snaržas    (2009 07 08 23:42)  
Gaila negalima keiktis,nusikeiksiu uzh PC ribu ...:-)
9 !
 
 
27. Gintarė D.    (2009 07 09 15:23)  
26/ :) dekui
 
 
28. Giedre M.    (2009 07 11 23:55)  
wow :) grazu!
 
 
29. RS    (2009 07 17 13:28)  
Pirma mintis - Madona, cia ne ta kur dainininke, cia apie Dievo motina. Labai jau susikaupes ir sustinges zvilgsnis, taarsi susirupinus del kudikelio, o uz sienu musis su kryziuociais :) . Kas gerai jau visi isliaupsino, ka jau prie 7/ bepridurti. Ka noreciau keisti - tik skraiste dengiancia galva i vienspalve, kad neblaskytu zvilgsnio kontrastu tyrinejimui. Turinte talenta ir neapleiskit o vystykit tai, kas Jums duota.
 
 
30. Gintarė D.    (2009 07 17 15:46)  
Aciu, RS uz pastebejimus ir paskatinima. :)
 
 
31. Vladas dobrovolskis.lt fotik®    (2009 07 19 12:24)  
Pirma tai iskarto klausimas, kur as ja maciau?kogero daug Sv. Marijos statuleliu prisiziurejus, ir panasumu ir poza :)
 
 
32. ...    (2009 07 21 19:30)  
o man ant veido kliuna tik vienas dalykas-ant smakro esantis spuogas ar apgamas, kazkaip kliuna, o siaip viskas puiku.
 
 

Portretas
Taškai: 92
Vidurkis: 4.67
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2207
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00013
211817
0002 2
(balsai vėluoja viena para)