| |
 |
1.
(2009 06 30 17:19)
o penktoj cia kas guli? ar kelmas ten? :)
fains reportaziuks!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 30 17:22)
;) viskas, kas pasitaikė?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 30 17:34)
(-:
aukštos įtampos šalia daugabučių yr gėris :D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 30 17:37)
1/ tai auges medis ar stulpas stovejas viduryje kelio,nupjove o kelmas 18cm aukscio liko,,,,ui,net rugstu darosi,kai pamastai,kai po apacia ji masinos pakisi:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 30 17:37)
3/ per langus gali skalbinius dziauti ant laidu:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 30 18:11)
+5!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 30 18:36)
Puiki serija ,visi kadrai labai geri . +4,998
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 30 19:38)
Umom Rossiju ne poniat, a dushoj ona s nami!+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 30 20:15)
idomi ta rusija o zmones joja dar idomesni tiesei 10
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 30 20:27)
nu jo... :))) +5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 30 21:46)
kaip dienoraščiui tai gal ir duočiau bliūdą uogų.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 30 21:51)
telefono būdelė faina, gaila pas mus TEO reformavo viska ir atnaujino :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 01 00:10)
dinamiskai sudeliota serija... :) man patiko
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 01 00:18)
visai idomiai ir su spalvomis turetu ziuretis..manau :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 01 07:26)
4.5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 01 08:43)
yra geru ... :) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 01 10:35)
Taip, cia Rusija.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 01 10:56)
liux .... patiko serijike ... +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 01 11:02)
Smagus reportažas
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 01 14:18)
6a labai patiko
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 01 15:42)
linksmas reportazas
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 01 18:08)
20/ jis dar veike:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 01 23:10)
Uhhh cia is Marso matyt :)
idomi serija +5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 04 10:57)
gerai :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 05 21:52)
Rusija...viskas ir pasakyta tuo vienu žodžiu...:)+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 07 15:44)
Kontrastu salis :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 07 07 21:47)
išraiškinga serija
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 07 10 11:30)
tap gali buti tik rusijoje... :)))+++
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 09 10:12)
Gerai pramynei ta takeli tam tolimam miesteli :)) +++
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 16 10:37)
:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 10 25 17:33)
Rusiškai kalbant- "kapiec". Ir jokio fotomontažo nereikia, jei esi Rusijoje :-) Už,už,už...
|
|
| |