Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

06.2009...3000km nuo Vilniaus... Ekaterinburgas...

 
1. Gedas    (2009 06 30 17:19)  
o penktoj cia kas guli? ar kelmas ten? :)
fains reportaziuks!
 
 
2. Alla Poletaeva    (2009 06 30 17:22)  
;) viskas, kas pasitaikė?
 
 
3. skarbonke    (2009 06 30 17:34)  
(-:
aukštos įtampos šalia daugabučių yr gėris :D
 
 
4. Danielius    (2009 06 30 17:37)  
1/ tai auges medis ar stulpas stovejas viduryje kelio,nupjove o kelmas 18cm aukscio liko,,,,ui,net rugstu darosi,kai pamastai,kai po apacia ji masinos pakisi:)
 
 
5. Danielius    (2009 06 30 17:37)  
3/ per langus gali skalbinius dziauti ant laidu:)
 
 
6. Priežastis    (2009 06 30 18:11)  
+5!
 
 
7. arkanoidas    (2009 06 30 18:36)  
Puiki serija ,visi kadrai labai geri . +4,998
 
 
8. Genadij Januškevič    (2009 06 30 19:38)  
Umom Rossiju ne poniat, a dushoj ona s nami!+
 
 
9. jjj    (2009 06 30 20:15)  
idomi ta rusija o zmones joja dar idomesni tiesei 10
 
 
10. M    (2009 06 30 20:27)  
nu jo... :))) +5
 
 
11. anuka    (2009 06 30 21:46)  
kaip dienoraščiui tai gal ir duočiau bliūdą uogų.
 
 
12. abphoto    (2009 06 30 21:51)  
telefono būdelė faina, gaila pas mus TEO reformavo viska ir atnaujino :)
 
 
13. Vinile    (2009 07 01 00:10)  
dinamiskai sudeliota serija... :) man patiko
 
 
14. Andrius Z    (2009 07 01 00:18)  
visai idomiai ir su spalvomis turetu ziuretis..manau :)
 
 
15. Petras T.    (2009 07 01 07:26)  
4.5
 
 
16. St    (2009 07 01 08:43)  
yra geru ... :) +
 
 
17. Baronas    (2009 07 01 10:35)  
Taip, cia Rusija.
 
 
18. Walldis    (2009 07 01 10:56)  
liux .... patiko serijike ... +5
 
 
19. Valentinas Pečininas    (2009 07 01 11:02)  
Smagus reportažas
 
 
20. Mindaugas Dryža    (2009 07 01 14:18)  
6a labai patiko
 
 
21. Ramune M.S.    (2009 07 01 15:42)  
linksmas reportazas
 
 
22. Danielius    (2009 07 01 18:08)  
20/ jis dar veike:)
 
 
23. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 07 01 23:10)  
Uhhh cia is Marso matyt :)
idomi serija +5
 
 
24. Shaman    (2009 07 04 10:57)  
gerai :)
 
 
25. Gintaras Vitulskis    (2009 07 05 21:52)  
Rusija...viskas ir pasakyta tuo vienu žodžiu...:)+
 
 
26. Fotografynas    (2009 07 07 15:44)  
Kontrastu salis :)
 
 
27. Hermis Preikštas    (2009 07 07 21:47)  
išraiškinga serija
 
 
28. vital    (2009 07 10 11:30)  
tap gali buti tik rusijoje... :)))+++
 
 
29. 777    (2009 09 09 10:12)  
Gerai pramynei ta takeli tam tolimam miesteli :)) +++
 
 
30. Antanas M    (2009 09 16 10:37)  
:)
 
 
31. G-i-b-a    (2009 10 25 17:33)  
Rusiškai kalbant- "kapiec". Ir jokio fotomontažo nereikia, jei esi Rusijoje :-) Už,už,už...
 
 

Serijos
Taškai: 85
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   1377
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
03342
300915
0010 2
(balsai vėluoja viena para)