Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Banginis :Dche dzhioukas, priimkite kaip toki :) just kreizeju :)

 
1. wiga    (2009 06 30 12:14)  
uz ideja kitaip +
 
 
2.    (2009 06 30 12:15)  
geras :)
 
 
3. Malvydas    (2009 06 30 12:29)  
gerbiami penketukininkai, nebalsuokite tyliai :))
 
 
4. Adomas Svirskas    (2009 06 30 12:45)  
3/ :D
 
 
5. Arūnas Eismantas    (2009 06 30 13:35)  
mažą pamačius pagalvojau - tulpė :)
 
 
6. Dangus    (2009 06 30 14:26)  
kujagalvis daginis ryklys.
 
 
7. Kimono    (2009 06 30 14:26)  
smagiai čia visai;) turbūt geros nuotaikos ant bangos
 
 
8. Adomas Svirskas    (2009 06 30 15:15)  
5/ tikras gamtos fotografas, Arunai :)
6/ yep
7/ "kimono su melionais" ;)
 
 
9. RS    (2009 06 30 15:30)  
Geras cia kontinentas is po pieniu sijono :)
 
 
10. Dangus    (2009 06 30 15:36)  
8. kimono su kokosais labiau :)
 
 
11. Adomas Svirskas    (2009 06 30 16:28)  
10/ Anyway - visur Kimono ;) Girdi, Vitulia :)?
 
 
12. Malvydas    (2009 06 30 16:29)  
Šeimininkė, taigi :)
 
 
13. Adomas Svirskas    (2009 06 30 16:32)  
12/ "sesuo sheimininke" :)
 
 
14. Danielius    (2009 06 30 17:16)  
..Gera nuotaika...+
 
 
15. Romanas K.    (2009 06 30 17:18)  
+
 
 
16.    (2009 06 30 17:58)  
:)) na taip, priimam
 
 
17. Milda K.    (2009 06 30 18:20)  
ei, o visai gerai atrodo :D
 
 
18. Voverė    (2009 06 30 19:05)  
3 :D
 
 
19. Adomas Svirskas    (2009 06 30 19:26)  
18/ tipo viskas, kas ne dreve yra shit? ;) cia dreves landa, vedandti i dangu :)
 
 
20. Voverė    (2009 06 30 19:32)  
19/ Negražu Voverei meluoti :)
 
 
21. skarbonke    (2009 06 30 19:34)  
prabangūs parasonikai, su kvarbatkom.
visai blatnai žiūris, manau 4,5 yr normaliai
 
 
22. Alla Poletaeva    (2009 06 30 19:40)  
kažkokia ukrainietiška fota :)))
 
 
23. Adomas Svirskas    (2009 06 30 19:51)  
22/ svediskai ukrainietiska :)
 
 
24. Ramune M.S.    (2009 06 30 20:06)  
kreizi foto su kreizi komentarais:))
po dar bo pac tas tokias ziuret
 
 
25. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 06 30 20:40)  
Spalvos jega +++++
 
 
26. Vladimiras N.    (2009 06 30 21:39)  
Pastabumas gi tavo, labai teigiamas :)
 
 
27. M    (2009 06 30 22:08)  
Smagiai - spalvingai - vasariskai :) 5
 
 
28. Rūta Smailys    (2009 06 30 22:08)  
kai nuo saules galva perkaista:)
 
 
29. Alla Poletaeva    (2009 06 30 22:48)  
23/ oho! juk ir nepamanyčiau, kad Švedijoje toks kaitrus klimatas :0
 
 
30. Tauras Beliavcevas    (2009 06 30 23:37)  
dvi geros spalvos.
kompoza..
na 4.5
 
 
31. Andrius Z    (2009 07 01 00:32)  
keturi i puse..
komentai po tavo fotkemis visad linksmi..:)
 
 
32. Evelina Joteikaitė    (2009 07 01 03:16)  
"Crazy lazy summer time" :)
 
 
33. Craban    (2009 07 01 04:35)  
geros spalvos. sterilu. aisku. juokinga.
5
 
 
34. Hermis Preikštas    (2009 07 01 06:42)  
apelsininių skaidulų vasara
 
 
35. Zenonas Urbonavičius    (2009 07 01 06:45)  
Oho kaip apelsiniškai:)
Fainos spalvos ir šiaip įdomiai +
 
 
36. Petras T.    (2009 07 01 07:17)  
:))
 
 
37. St    (2009 07 01 08:32)  
+
 
 
38. Kimono    (2009 07 01 09:37)  
oj, šnekat apie mane man negirdint?:)) iš kur jums tie melionai ir kokosai susifantazavo?:))
 
 
39. MP    (2009 07 01 12:29)  
is "kontinento" formu jauciu - mojito liejasi laisvai...
 
 
40. Adomas Svirskas    (2009 07 01 12:29)  
38/ Nagi ne slyvos, Vitulia :P

Melionai/apelsinai pagal spalva ir dydi (plius minus), kokosai pagal gauruotuma (crépu, zinai)... ;)

ACIU visiems uz sypsenas - smagu skaityti :)
 
 
41. Valentinas Pečininas    (2009 07 01 12:47)  
Patiko spalvos,rakursas,ideja +5
 
 
42. Priežastis    (2009 07 01 23:07)  
man labai labai, nuotaika pakelia ir jauku+5
 
 
43. Lex    (2009 07 08 18:57)  
Spalvos gerulės! Kadras irgi ;)
 
 

Kita
Taškai: 93
Vidurkis: 4.44
Vertino vartotojų:   52
Žiūrėta kartų:   2898
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
000112
5111511
1011 3
(balsai vėluoja viena para)