| |
 |
1.
(2009 06 30 12:14)
uz ideja kitaip +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 30 12:15)
geras :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 30 12:29)
gerbiami penketukininkai, nebalsuokite tyliai :))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 30 12:45)
3/ :D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 30 13:35)
mažą pamačius pagalvojau - tulpė :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 30 14:26)
kujagalvis daginis ryklys.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 30 14:26)
smagiai čia visai;) turbūt geros nuotaikos ant bangos
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 30 15:15)
5/ tikras gamtos fotografas, Arunai :)
6/ yep
7/ "kimono su melionais" ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 30 15:30)
Geras cia kontinentas is po pieniu sijono :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 30 15:36)
8. kimono su kokosais labiau :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 30 16:28)
10/ Anyway - visur Kimono ;) Girdi, Vitulia :)?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 30 16:29)
Šeimininkė, taigi :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 30 16:32)
12/ "sesuo sheimininke" :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 30 17:16)
..Gera nuotaika...+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 30 17:58)
:)) na taip, priimam
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 30 18:20)
ei, o visai gerai atrodo :D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 30 19:05)
3 :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 30 19:26)
18/ tipo viskas, kas ne dreve yra shit? ;) cia dreves landa, vedandti i dangu :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 30 19:32)
19/ Negražu Voverei meluoti :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 30 19:34)
prabangūs parasonikai, su kvarbatkom.
visai blatnai žiūris, manau 4,5 yr normaliai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 30 19:40)
kažkokia ukrainietiška fota :)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 30 19:51)
22/ svediskai ukrainietiska :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 30 20:06)
kreizi foto su kreizi komentarais:))
po dar bo pac tas tokias ziuret
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 06 30 20:40)
Spalvos jega +++++
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 30 21:39)
Pastabumas gi tavo, labai teigiamas :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 06 30 22:08)
Smagiai - spalvingai - vasariskai :) 5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 06 30 22:08)
kai nuo saules galva perkaista:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 06 30 22:48)
23/ oho! juk ir nepamanyčiau, kad Švedijoje toks kaitrus klimatas :0
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 06 30 23:37)
dvi geros spalvos.
kompoza..
na 4.5
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 07 01 00:32)
keturi i puse..
komentai po tavo fotkemis visad linksmi..:)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 07 01 03:16)
"Crazy lazy summer time" :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 07 01 04:35)
geros spalvos. sterilu. aisku. juokinga.
5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 07 01 06:42)
apelsininių skaidulų vasara
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 07 01 06:45)
Oho kaip apelsiniškai:)
Fainos spalvos ir šiaip įdomiai +
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 07 01 07:17)
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 07 01 09:37)
oj, šnekat apie mane man negirdint?:)) iš kur jums tie melionai ir kokosai susifantazavo?:))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 07 01 12:29)
is "kontinento" formu jauciu - mojito liejasi laisvai...
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 07 01 12:29)
38/ Nagi ne slyvos, Vitulia :P
Melionai/apelsinai pagal spalva ir dydi (plius minus), kokosai pagal gauruotuma (crépu, zinai)... ;)
ACIU visiems uz sypsenas - smagu skaityti :)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 07 01 12:47)
Patiko spalvos,rakursas,ideja +5
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 07 01 23:07)
man labai labai, nuotaika pakelia ir jauku+5
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 07 08 18:57)
Spalvos gerulės! Kadras irgi ;)
|
|
| |